-A
+A

Inwentarze

Znalezionych jednostek archiwalnych: 86
1 - 50 z 86
Inwentarz
seria: Księgi metrykalne
Inwentarz: 58/124/0/001
tytuł i daty: Duplikat parafii Białobrzegi z r. 1813 do 1822; 1813-1822
hasła indeksu: Aaronowicz Frimet Ester (117); Aaronowiczówna Frimet Ester (125); Abrahamowicz Izrael (159); Abrahamowicz Mojor Szmul (220); Abrahamowiczówna Jocha (143); Abrahamowiczówna Syfra (112); Abrahamowiczwna Szajwa (141); Abrahamówna Race (98); Adamska Marianna (95); Aleksandrowicz Marjanka (183); Arciszewska Marianna (92, 185); Arciszewski Antoni (68); Arciszewski Franciszek (175); Arciszewski Jan (114); Arciszewski Michał (79, 125); Arękowicz Izrael (80); Arynowicz Jankiel (169); Bednarska Agnieszka (5, 91); Bednarska Franciszka (169); Bednarska Marianna (46); Bębnarski Franciszek (101); Bębnarski Jan (28); Białkowski Mateusz (218); Bobrowska Petronela (32); Bojanowicz Anna (78); Bojanowicz Antoni (102, 157); Bojanowicz Franciszka (115); Bojanowicz Helena Angiela (136); Bojanowicz Jan (60, 115, 125); Bojanowicz Kajetan (201); Bojanowicz Katarzyna (80, 108); Bojanowicz Leon (99, 108); Bojanowicz Małgorzata (64); Bojanowicz Marianna (16, 140); Bojanowicz Michał (175); Bojanowicz Mikołaj (229); Bojanowicz Stanisław (121); Bojanowicz Tomasz (3); Bojanowicz Walenty (6, 93); Bojanowicz Wawrzyniec (173); Bojanowicz Wincenty (76, 89); Bojanowicz Wojciech (84); Bojanowicz Zofia (40); Boniecka Urszula (187); Brożek Bibianna (88); Brzeziński Jakub (24); Cecha Walenty (76); Chaimowicz Frymet (200); Chaimowicz Małka (220); Chaimowiczówna Perla (174); Chaimowiczówna Sura (172); Chaimowiczwna Fajga (160); Chajmowicz Jakub Icek (9); Chaymowiczówna Blima (112); Chaymowiczówna Mendla (123); Chruściewicz Antonina (84); Cieslakowska Marianna (117); Cieślakowska Marianna (163); Cieślakowski Jan (176, 191); Cieślakowski Józef (105); Ciszewski Jan (106, 109); Dawidowa Perlusia Blima (78); Dawidowicz Abraham (112, 124); Dawidowicz Gierszon (25); Dawidowiczówna Ryfka (134, 159); Dryńska Agnieszka (18); Dziedzicka Łucja (107); Egert Marcjanna (115); Einsohn Szlama (200); Fawlowicz Chyl (117); Fronczyk Kazimierz (56); Gersonowiczówna Genta (102); Gerszenowicz Sara (41); Gerszonowicz Dawid (212); Gerszonowicz Josek (228); Gielniowska Anna (21); Glanz Jankiel (172); Głachowska Marianna (10, 11); Głaczkowska Apolonia (117); Głakowski Franciszek (27); Głaszeswka Antonina (80); Godlewska Jadwiga (119); Godlewski Antoni (34); Gotomann Sura (199); Greiberg Ester (214); Grodecka Agnieszka (32); Grodecka Anna (113); Grodecka Antonina (42); Grodecka Józefa (7); Grodecka Marianna (79); Grodecka Petronella (85); Grodecka Zofia (120); Grodecki Gabriel (131); Grodecki Jan (6, 71, 87); Grodecki Jan Leon (198); Grodecki Józef (195); Grodecki Maciej (70); Grodecki Paweł (92); Grodecki Walenty (1, 24); Grunkowska Katarzyna (27); Gutkiewicz Anna (196); Gutkiewicz Antoni (85); Gutkiewicz Franciszek (39, 91, 99); Gutkiewicz Franciszka (4, 226); Gutkiewicz Jan (29); Gutkiewicz Józefa (98); Gutkiewicz Katarzyna (226); Gutkiewicz Magdalena (72); Gutkiewicz Małgorzata (157); Gutkiewicz Marianna (39, 98); Gutkiewicz Zofia (20); Gutkiewicz Zofia Katarzyna (133); Gutmanowicz Paweł (227); Gutmanowicz Zawel (229); Haimowicz Abram (1); Hajnowicz Abraham (75); Haymowiczówna Fajga (116); Herszkowicz Liba (33); Herszkowicz Szymko Erszko (116); Herszkowicz Wolf (178); Herszkowiczówna Haja (113); Herszkowiczówna Maria (129); Izraelowicz Major (183); Izraelowicz Mosiek (80); Izraelowicz Rojza (201); Izraelowiczówna Ryfka (167); Jachałowicz Judka (108); Jasierowska Julianna (107); Jasierowska Magdalena (121); Jasierowska Marianna (107, 177); Jasierowski Mateusz (115); Jasierowski Wojciech (119); Jasiorowska Agnieszka (225); Jasiorowska Julianna (98); Jasiorowska Marianna (2); Jasiorowska Petronella (99); Jasiorowski Franciszek (83); Jasiorowski Kazimierz (7); Jaskowicz Izrael Chaim (77); Jaworski Jan (188); Jernowicz Ryfka (194); Jesiorowska Mariamma (142); Jesiorowski Jan (42); Judkowicz Juda (132); Judkowicz Laja (202); Judkowiczowa Jocha (124); Judkowiczówna Rajza (125); Judzkowiczowa Indysia (79); Karbatowicz Marianna (141); Karwatowicz Franciszek (101); Karwatowicz Ignacy (198); Karwatowicz Jakub (43); Karwatowicz Jędrzej (10); Karwatowicz Józef (35); Karwatowicz Marianna (188); Kaśnik Józefa (106); Klepmenowicz Szmerka (122); Klimowicz Józefata (154); Kocanowska Karolina (5); Kocanowska Marianna (100); Kocon Antoni (76); Kocon Wincenty Marczyn (115); Koconowska Katarzyna (139); Koconowska Marianna (32, 38, 178); Koconowski Antoni (40); Koconowski Józef (25); Koconowski Paweł (22); Konowiczówna Minola (168); Kosobucka Katarzyna (86); Kosobucki Wincenty (73); Kostro Gertruda (58); Kostro Józef (31); Kostro Marianna (10); Koszla Katarzyna (27); Kośla Katarzyna (148); Kośla Kazimierz (62); Kośla Szymon (94); Kurosz Konstancja (97); Kurosz Marcelli (88); Kurowski Ignacy Aleksander (1); Kwiatkowski Ignacy (44); Kwiatkowski Szymon (66); Ledwkowiczówna Ryfka (111); Lewkowicz Abram (27); Lewkowicz Majloch (72); Lewkowicz Mlimmem (41); Lewkowiczówna Małka (189); Lewkowiczówna Tysla (158); Lisiewicz Franciszka (201); Lisiewicz Marcin (185); Liszewski Bartłomiej (33); Ludwinówna Dorotta (124); Łosacki Stanisław Kostka (34); Majak Adam (52); Majak Antoni (108); Majak Franciszek (3, 71); Majak Jadwiga (138); Majak Jan (43); Majak Marianna (2, 27, 101, 130); Majak Walenty (193); Majdak Petronela (32); Majewski Antoni (45); Majlach Lewek Józef (78); Markiewiczowa Dwora (94); Martynkiewicz Roman (228); Michalczewska Franciszka (218); Michalczewska Marianna (187); Michalczewski Piotr (199); Michalszeswski Jan (84); Michalszewska Marianna (114); Michalszewski Jędrzej (107); Mikulska Julianna (81); Miskiewicz Marianna (29); Miskowicz Moruch (156); Monthait Mindla (222); Mortkowiczówna Sura (176); Moskowicz Cylka (212); Moskowicz Daniel (33); Moskowicz Herszek (23); Moszkowiczowa Fajga (95); Mośkiewicz Judka (114); Mośkowicz Chana (101); Mośkowicz Izrael (100); Mroziewicz Franciszek (78, 124); Mroziewicz Jan Wojciech (111); Mroziewicz Jędrzej (116); Mroziewicz Józef (13); Mroziewicz Karol (203); Mrozowicz Józefata (105); Naporowski Adam (146); Nowakiewicz Bartłomiej (216); Nowakiewicz Jan (227); Nowakiewicz Urszula (187); Nowakiewicz Walenty (13); Nowakowicz Jan (154); Nowakowicz Marianna (125); Occis Antoni (182); Occis Ignacy (194); Okonowicz Jankiel (162); Okonowiczówna Elka (112); Oktabowicz Antoni (104); Oktabowicz Apolonia (111, 143); Oktabowicz Barbara (116, 156); Oktabowicz Ewa (83); Oktabowicz Franciszka (124, 211); Oktabowicz Helena (102); Oktabowicz Jan (77); Oktabowicz Katarzyna (170); Oktabowicz Kunegunda (14); Oktabowicz Marianna (119); Oktabowicz Stanisław (73); Oktabowicz Szymon (119); Olszyńska Antonina (52); Ostrowska Antonina (171); Ostrowska Marianna (66); Ostrowski Wincenty (148); Otto Stanisław (24); Pękacka Agnieszka (117, 163); Pękacka Katarzyna (216); Pękacka Małgorzata (23); Pękacka Marianna (79); Pękacka Petronela (68); Pękacki Antoni (204); Pękacki Franciszek (204); Pękacki Jan (8, 29); Pękacki Jerzy (48); Pękacki Jędrzej (6); Pękacki Józef (202); Pękacki Kazimierz (13); Pękacki Łukasz (207); Pękacki Stanisław (25); Pękacki Wawrzyniec (20, 120); Pękacki Wojciech (130, 133, 164, 189); Pietrowski Jakub (28); Pisarska Franciszka (15, 16); Pisarski Józef (35); Posnik Jan (160); Posnik Jan Nepomucen (113); Posnik Katarzyna (158); Posnik Marcin (47); Posnik Marianna (174); Posnik Piotr (21); PosnikAgnieszka (11, 12); Poznańska Barbara Katarzyna (116); Poznańska Katarzyna (16); Poznański Paulin (97); Prezmerowicz Walenty (121); Przychodnia Jadwiga (35); Raguski Walenty Józef (195); Roliński Antoni (31); Roliński Jan Chrzciciel (135); Roliński Walenty (76); Roliński Wojciech (8,89); Rozenzwek Rochla (196); Rubinowicz Jezek (190); Rubinstein Zendel (214); Rucka Marianna (60); Rudzka Marianna (94); Rzeczkowska Anna (150); Rzeczkowska Franciszka (15, 204); Rzeczkowska Katarzyna (87, 152); Rzeczkowska Klara (182); Rzeczkowska Rozalia (100); Rzeczkowski Antoni (80); Rzeczkowski Franciszek (211); Rzeczkowski Jakub (71); Rzeczkowski Józef Kalasanty (14); Rzeczkowski Leon (99); Rzeczkowski Mateusz (82); Rzeczkowski Piotr (9); Rzeczkowski Tomasz (3, 29); Rzeczkowski Wincenty (136); Rzyczkowski Władysław (58); Sadowska Rozalia (31); Sawicka Anna (173); Siapsiewicz Icek (24); Siapsiewicz Rywka (25); Sikorska Ewa (102); Sikorska Józefa (70); Sikorski Adam (170); Skokłowska Marianna (84); Skowrońska Rozalia (31); Skowroński Zygmunt (22); Słaboszewska Katarzyna (125); Słowikowski Piotr (54); Sokołowski Józef (152); Staszewska Katarzyna (158); Staszewska Krystyna (157); Staszewska Marianna (24, 82, 171, 227); Staszewska Zofia (112, 124); Staszewski Krzysztof (190); Staszewski Michał (150); Staszewski Wojciech (7, 8, 34); Stawińska Klara (54); Sternsznabel Zelman Jakub (222); Stoczewski Jerzy (64); Stokłowska Bibianna (88); Stokowska Łucja (107); Stroiński Wawrzyniec (103); Sykorska Józefa (14); Szibik Antoni Karol (77); Szmulczuwna Ryfka (49); Szmulowicz Berek (114, 124); Szmulowicz Mary (160); Szmulowicz Mayta (159); Szmulowicz Mosiek (162); Szmulowiczówna Helcia (122); Szmulowiczówna Majta (128); Szmulowiczówna Mary (139); Sznarowska Magdalena (72); Sznarowska Marta (97); Sznarowski Stanisław (108); Szredniowska Marianna (22); Sztabowicz Magdalena (34); Szulimowiczówna Zorobabella (167); Szypel Marianna (196); Szypel Mikołaj Fryderyk (160); Szypel Zuzanna (113); Szypelt Mikołaj Fryderyk (11); Śledziewska Małgorzata (113); Śledziowska Marianna (11); Śledziowska Antonina Marianna (9); Śledziowska Marianna (70, 207); Śledziowski Stanisław (77, 93); Średniewska Marianan (121); Świdzińska Marianna (197); Tomasiewicz Agata (209); Wejrzanowska Marianna Aniela (137); Wejrzanowski Paweł (193, 225); Wiedlińska Katarzyna (62); Winciewicz Katarzyna (203); Winciewicz Ludwika (15); Winciewicz Stanisław (225); Winsiewicz Stanisław (100); Wiśniewicz Łucja (142); Witkowski Marczyn (86); Wolwowicz Izrael (177); Wolwowiczówna Dewora (111); Wolwowna Ester (75); Woźniak Marianna (56); Wysogrodzka Małgorzata (146); Zalewska Julianna (23); Zelmanowicz Mendel (123); Zelmanowicz Szaja (168); Zelmanowicz Zelik (228); Zmudzka Józefa (50); Zmudzka Wiktoria (50); Zyzmanowiczówna Malla (128); Żardecka Franciszka (5, 28); Żardecka Jadwiga (101); Żardecka Katarzyna (188); Żardecki Antoni (18); Żardecki Karol (90); Żurowska Katarzyna (105); Żurowski Antoni (197); Żurowski Bartłomiej (209); Żurowski Jan (90)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; do konserwacji; ; ; rękopis; pol.; s. 231; 25 cm x 39 cm; ; ; obwoluta w dwóch częściach, zamoczenia. Brak regestrów alfabetycznych aktów małżeństw za lata 1813-1815.; ; ; ; całkowicie; G 100001
Inwentarz: 58/124/0/002
tytuł i daty: Akta Stanu Cywilnego parafii Białobrzegi Urodzin, Małżeństw i Zejścia na Rok 1823; 1823
hasła indeksu: Abramowicz Boruch (31); Berkowicz Judka (37); Bojanowicz Agata (21); Bojanowicz Agnieszka (32); Bojanowicz Ludwik (8); Bojanowicz Marianna (11); Cieślakowska Antonina (4); Cukerman Simen (9); Faincht Herszek (16); Fajwlowicz Hil (37); Fetelbaum Fawel Chaim (9); Fridman Jezek (10); Fridman Majer (1); Fridman Sura (3); Frydman Szmul (27); Funkenstein Hana (10); Gerszonowicz Izrael (31); Gerszonowicz Laja (5); Gierszonowicz Gitla (27); Glanc Łaja (16); Gutkiewicz Marianna (23); Herszkowicz Mindla (5); Izraelowicz Izrael (4); Izraelowicz Zelman (28); Jakubowa Szaindla (33); Jasiorowski Ignacy (6, 35); Jaskowicz Szmul (31); Jasnowski Ignacy Bonifacy (21); Karwatowicz Ignacy (34); Kezkowna Szaindla (19); Kikowicz Lejzor (32); Koconowski Błażej (2); Koronowski Stanisław (11); Koszla Katarzyna (34); Lewek Łaja (17); Maciag Stanisław (6); Majak Ignacy (36); Majak szymon (7); Marczeński Piotr (23); Menelowicz Zelman (33); Menhait Sifra (33); Michołowa Gitla (28); Nowakiewicz Walenty (1); Nowakowski Szczepan (25); Oktabowicz Jakub (8); Oktabowicz Jan (2); Ostrowski Jan (3); Pękacka Magdalena (7); Pękacki Kazimierz (35); Posnik Marianna (25, 34); Rozenberk Aaron (1); Rybstein (17); Silberstros Moszek (19); Sokołowska Marianna (12); Staszewski Walenty (3); Wejrzanowska Marianna (35); Wejrzanowski antoni (5); Żardecki Jakub (8); Żurowski Piotr (36)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; do konserwacji; ; ; rękopis; pol.; s. 38; 24,5 cm x 38,5 cm; IX; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100002
Inwentarz: 58/124/0/003
tytuł i daty: Akta Stanu Cywilnego Parafii Białobrzegi na Rok 1824 Urodzin, Małżeństw i Zejścia; 1824
hasła indeksu: Abramowicz Abram (17); Arciszewska Józefa (3); Bednarski Franciszek (39); Bojanowicz Jan (8); Bojanowicz Magdalena (31); Bojanowicz Marianna (11, 42); Cukermann Łaja (10); Dawidowicz Izrael (9); Dawidowicz Szlama (37); Einson Ryfka (5); Ekstain Zamol (35); Fiszmann Sura (16); Goldberg Pessa (35); Grodecka Marianna (1); Grodecki Stanisław Kostka (12); Gutkiewicz Antonina (13, 23); Gutkiewicz Walenty (2); Gutkiewicz Wojciech (4, 43); Jackowski Franciszek (2); Jakubowicz Masiek (10); Jasiorowski Tomasz (33); Jaskowicz Herszek (5); Jasnowski Feliks (7); Jezierski Franciszek (23); Koconowski Jan (7, 41); Koes Izrael (9); Kucmański Kazimierz (34); Lewkowicz Wolf (42); Lewkowna Toba (42); Lisiewicz Jędrzej (15); Majokowa Marianna (40); Michalczewska Salomea (14); Michalczewski Franciszek (29); Michalczewski jan (19); Monhait Izrael (18); Nowak Małgorzata (8); Nowakiewicz Józefa (41); Oktabowicz Józef (25); Oktabowicz Stanisław (40); Oktabowicz Stanisław Kostka (15); Pękacka Kunegunda (43); Pękacki Franciszek (41); Pękacki Jędrzej (16); Piekutowska Joanna (25); Posnik Ignacy (1); Rubinstain Wolf (18); Rzeczkowska Antonina (34); Rzeczkowska Franciszka (39); Rzeczkowska Katarzyna (14); Rzeczkowska Marianna (27); Rzeczkowski Adam (19); Rzeczkowski Wojciech (4); Skowrońska Katarzyna (33); Skowroński Jakub (39); Staszewski Wojciech (3); Szkisel Haja (6); Szlamowicz Josek (40); Szypiet Jan (6); Średniowska Marianna (29); Tenebaum Helek (43); Tenebaum Herszek (11); Tenebaum Mindla (27); Tenebaum Pinkwas (40); Trzosieńska Marianna (17); Trzosniewski Walenty (31); Wielusieński Michał (27); Żurowska Teresa (12, 13); Żurowski Antoni (42)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 43; 21,5 cm x 35 cm; X; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100003
Inwentarz: 58/124/0/004
tytuł i daty: Akta Stanu Cywilnego parafii Białobrzegi Urodzin, Małżeństw i Zejścia; 1820-1825
hasła indeksu: Arciszewska Dorota (27); Bojanowicz Franciszek (5); Bojanowicz Ludwik (8); Bojanowicz Mikołaj (29); Borstain Hill (9); Borstein Hil (26); Fainlicht Izrael (9); Fiszman Szulim (6); Fiszmann Łaja (28); Frajlech Gutman (18); Fraymann Abram (27); Fraymann Pinkwas (8); Fridman Josek (20); Fridmann Sura (4); Goldberg Izrael (24); Grinberg Łaja (23); Grinberg szulim (12); Grodecki Paweł (1); Herszkowicz Abram (23); Jackowski Adam (17); Jasiorowska Agnieszka (25); Jezkowna Laja (20); Karwatowicz Stanisław (4); Kiełciszewska Ewa (11); Koconowska Józefa (3); Koconowska Małgorzata (7); Krzętowska Łaja (27); Lejbusiowna Ryfka (18); Lende Abraham (7); Margules Jezek (5, 26); Mindlowiczówna Łaja (28); Monchaim Izrael (26); Moskowicz Rajza (3); Motylowicz Izrael (23); Mroziewicz Franciszek (24); Mroziewicz Jan Wojciech (2); Nowakiewicz Jan (10); Occissa Antoni (24); Oktabowicz Bibianna (10); Oktabowicz Wincenty (7); Oktabowicz Wojciech (28); Ostrowski Antoni (6); Pękacka Ewa (11); Pękacka Jadwiga (15); Pękacka Marcjanna (2); Pękacki Jan (7); Pękacki Jędrzej (25); Siedlecki marcin (15); Silberberg Hinda (2); Sokołowska Katarzyna (25); Sokołowski Francsizek (9); Sznicer szmul (6); Tenebaum Hindes (5); Tenebaum Jezek (9); Tenebaum Nuta (4); Wejrzanowski Paweł (1); Winciewicz Marcjanna (17); Zachariasiewicz Izrael (1); Żurowska Marianna (10); Żurowska Teresa (23)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 29; 24,5 cm x 39 cm; XI; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100004
Inwentarz: 58/124/0/005
tytuł i daty: Akta Urodzonych, Małżeństw i Zejścia parafii Białobrzegi na Rok 1826; 1825-1827
hasła indeksu: Arciszewski Józef (19); Arciszewski Michał (6); Bednarska Łucja (7); Bojanowicz Franciszek (22); Bojanowicz Michał (21); Bojanowicz Tomasz (10); Cieślakowska Franciszka (1); Gładzkowska Agnieszka (1); Grodecka Ewa (10); Grodecka Małgorzata (3); Grodecki Bartlomiej (23); Grodecki Bartłomiej (5); Grodecki Franciszek (15); Grodecki Karol (5); Gutkiewicz Franciszka (17); Gutkiewicz Ludwik (23); Gutkiewicz Wincrenty (3); Jackowski Michał (8); Jasiorowska Franciszka (2); Jasiorowski Bartłomiej (6); Jasnowska Magdalena (4); Kackowski Franciszek (23); Karwatowicz Franciszka (18); Kiełtysińska Ewa (22); Koconowski Mateusz (8); Koślińska Marianna (4); Kucmińska Marianna (7); Majewska Elzbieta (21); Majewska Józefa (2); Majewski Jędrzej (18); Michalczewski Mateusz (8); Nowakiewicz Jan (22); Oktabowicz Jan (9); Oktabowicz Leon (2); Pękacka Katarzyna (9); Pękacki Kazimierz (1); Pokal Julian Wojciech (17); Posnik Anna (5); Posnik Franciszka (16); Rożański Jędrzej (16); Rzeczkowska Franciszka (15); Rzeczkowska Helena (19); Rzeczkowski Wojciech (21); Staszewski Ludwik (6); Sztankiewicz Marianna (3); Sztankiewicz Wawrzyniec (16); Szypelt Józef (7); Śledziowska Marianna (16); Śledziowski Józef (15); Śpiewakowska Antonina (15); Trzośniewski Wincenty (2); Wieluszeński Stanisław (10); Żurowska Marianna (23)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 22; 25,5 cm x 40,5 cm; XII; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100005
Inwentarz: 58/124/0/006
tytuł i daty: Duplikat Aktów Urodzin, Małżeństw i Zejścia dla parafii Białobrzegi na Rok 1827; 1827-1828
hasła indeksu: Bednarski Mikołaj (13, 29); Bojanowicz Antonina (4); Bojanowicz Franciszek (26); Bojanowicz Marianna (8); Bojanowicz Mateusz (8); Cybulska Ewa (21); Grodecka Juliann (27); Gutkiewicz Józef (4); Gutkiewicz Karol (19); Gutkiewicz Mikołaj (20); Karwatowicz Marianna (14); Karwatowicz Tomasz (14); Kiełtysińska Marianna (23); Kiełtysiński Jakub (21); Koconowska Barbara (12); Koconowski Jan (7); Kosobucki Józef (21); Kostrowa Zofia (27); Kowalkiewicz Gertruda (11); Lorentz Grzegorz (6); Majewski Franciszek (28); Majewski Jan (11); Michalczewski Wincenty (2); Mroziewicz Katarzyna (10); Nawakiewicz Salomea (10); Nowakiewicz Marianna (6); Oktabowicz Barbara (12); Oktabowicz Franciszka (26); Oktabowicz Leon (26); Ostrowska Katarzyna (25); Ostrowska Marianna (13); Pękacka Marianna (3); Pękacki Kajaten (7); Pękacki Kazimierz (19); Pękacki Mateusz (29); Rzeczkowska Agnieszka (2); Rzeczkowska Julianna (5); Rzeczkowska Marianna (24); Sikorska Marianna (21); Staszewska Katarzyna (5); Staszewska Rozalia (19); Staszewski Franciszek (9); Śledziowski Marcin (10); Śledziowski Mateusz (25); Średniowska Julianna (19); Trzsieńska Marianna (24); Wagrowski Mateusz (28); Wejrzanowski Fabian (1); Winciewicz Rozalia (20); Żardecki Antoni (25); Żurowska Helena (3); Żurowski Franciszek (4); Żurowski Szymon (28)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 29; 25,5 cm x 41 cm; XIII; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100006
Inwentarz: 58/124/0/007
tytuł i daty: Duplikat Akt Cywilnych Urodzenia, Zaślubienia i Zejścia na Rok 1828; 1828-1829
hasła indeksu: Arciszewski Mateusz (5); Bojanowicz Bibianna (7); Bojanowicz Magfalena (3); Gładzkowska Jadwiga (5); Grolla Jan (10); Gutkiewicz Józefa (1); Gutkiewicz Marianna (10); Jasiorowska Marianna (4); Jasnowska Antonina (3); Jaworski Maciej (15); Karwatowicz Marianna (14); Karwatowicz Tomasz (14); Kokosieński Marcelli (9); Koslińska Katarzyna (2); Lisiewicz Jędrzej (13); Niwieński Ignacy (10); Nowakiewicz Karol (6); Nowakiewicz Salomea (15); Oktabowicz Józefa (13); Oktabowicz Wojciech (1); Pękacka Joanna (4); Rzeczkowska Marianna (6, 10); Rzeczkowska Scholastyka (9); Rzeczkowski Wincenty (13); Sokołowska Helena (1); Sokołowski Wojciech (9); Staszewski Franciszek (15); Szypell Ludwik (15); Średniowska Józefa (9); Średniowski Leopold (7); Trzosieński Antoni (2); Trzosieński Wincenty (16); Wejrzanowska Teresa (3); Wejrzanowski Wincenty (14)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 17; 25 cm x 40,5 cm; XIV; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100007
Inwentarz: 58/124/0/008
tytuł i daty: Duplikat Księga Aktów Urodzenia, Małżeństw, Zejścia parafii Białobrzeskiej Roku 1829; 1829-1830
hasła indeksu: Bednarska Jadwiga (4); Bojanowicz Franciszek (8); Bojanowicz Jan (11); Bojanowicz Kajetan (11); Gajewski Jan (12); Gładzkowska Jadwiga (22); Grodecka Magdalena (19); Grodecka Marianna (7); Grodecki Jędrzej (21); Grodecki Józef (2); Gutkiewicz Antonina (12); Gutkiewicz Benedykt (2); Gutkiewicz Katarzyna (7); Gutkiewicz Marianna (6, 15); Jankowski Józef płk (18); Jankowski Ksawery (18); Jasiorowska Marianna (16); Jasiorowski Franciszek (3); Jasiorowski Wojciech (22); Jasnowska Antonina (20); Jasnowski Marcin (6); Kasnik Józefa (13); Koconowska Agnieszka (19); Koconowska Małgorzata (20); Kosleńska Marianna (15); Kosobucki Antoni (21, 5); Kudleńska Marianna (15); Kudliński Piotr (12); Lisiewicz Katarzyna (22); Majak Filip (3); Majak Józefa (19); Majak Paweł (17); Michaczewska Agnieszka (1); Michalczewska Julianna (5); Michalczewski Wincenty (16); Oktabowicz Julianna (4, 17); Oktabowicz Piotr (16); Orłowska Małgorzata (11); Ostrowska Marianna (20); Pękacka Agnieszka (12); Pękacka Franciszka (17); Pękacki Antoni (16); Pękacki Franciszek (19); Pośnik Franciszek (2); Roliński Antoni (20); Rzeczkowski Jan (1, 4, 21); Staszewski Ignacy (1); Staszewski Paweł (5); Tomaszewski Feliks (18); Wróblewski Jan (13); Żurowska Marianna (6, 11, 21); Żurowski Franciszek (15)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 24; 25 cm x 40 cm; XV; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100008
Inwentarz: 58/124/0/009
tytuł i daty: Duplikat Księga Urodzin, Małżeństw, Zejścia parafii Białobrzeskiej na Rok 1830; 1830-1833
hasła indeksu: Arciszewska Helena (24); Bojanowicz Karol (13); Bojanowicz Marianna (2); Bojanowicz Piotr (6); Bojanowicz Stanisław (14); Brzezińska Marianna (13); Cerańska Magdalena (2); Grodecka Ewa (22); Grodecki Józef (26); Grodecki Michał (11); Grodecki Wincenty (7); Grolla Wiktoria (8); Gruszczeńka Józefa (19); Gutkiewicz Hipolit Jan (9); Gutkiewicz Michał (19); Jasiorowska Zofia (3); Koconowska Antonina (4); Koconowska Salomea (13); Koconowski Jan (5, 23); Kosleńska Barbara (26); Kosleńska Jadwiga (21); Kowalowicz Rozalia (9); Kucmieńska Józefa (1); Liziewicz Tekla (9); Majewski Tomasz (28); Małecka Julianna (4); Nowakiewicz Karol (14); Oktabowicz Emilia (12); Oktabowicz Jan Nepomucen (5); Oktabowicz Wincenty (21); Orciszewski Jan (28); Ostrowski Benedykt (27); Pękacka Marianna (1); Pękacki Franciszek (7); Pękacki Jakub (7, 25); Pękacki Jan (5, 25); Pękacki Stanisław (3); Posnik Wiktoria (27); Rudkowska Marianna (24); Rzeczkowski Antoni (24); Rzeczkowski Franciszek (11); Rzeczkowski Wincenty (11); Sokołowski Jan (1, 15, 28); Staszewski Ignacy (21); Staszewski Paweł (22); Szczepanowski Franciszek (19); Śledziowska Katarzyna (12); Śledziowska Małgorzata (25); Średniowska Joanna (10); Trzosieńska Teofila (6); Wejrzanowski Fabian (27); Żardecka Marianna (19); Żurowska Marianna (22); Żurowska Tekla (10); Żurowski Stanisław (26)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 30; 25 cm x 40 cm; XVI; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100009
Inwentarz: 58/124/0/010
tytuł i daty: Duplikat Księga Urodzin, Małżeństw i Zejścia parafii Białobrzeskiej na Rok 1831; 1831-1833
hasła indeksu: Arciszewska Marianna (6); Arciszewski Antoni (15); Bachmajer Leopold (2); Bednarski Maciej (11); Bojanowicz Antoni (5); Bojanowicz Franciszka (20); Bojanowicz Stanisław (4); Gajewski Jan (17); Gładzkowska Franciszka (2); Grodecki Ignacy (1); Gutkiewicz Jan (22); Gutkiewicz Marianna (17); Jasiorowska Marcjanna (16); Jasiorowska Marianna (3); Jaworska Marianna (16); Koconowska Karolina (12); Kokosieńska Teofila (2); Kosla Marcin (12); Kosleńska Marcjanna (19); Kosleński Jan Ludwik (6); Kosobucki Jan (6); Kośla Antoni (18); Majewska Katarzyna (3, 12); Michalczewska Agnieszka (19); Michalczewska Ludwika (4); Mroziewicz Magdalena (19); Nowakowski Jan (1); Ostrowska Elżbieta (7); Ostrowski Wincenty (20); Pękacka Agnieszka (17); Pękacka Marianna (21); Pękacki Antoni (18); Pękacki Łukasz (16); Raczyński Feliks (7); Romanowicz Wawrzyniec (11); Rzeczkowska Franciszka (17); Rzeczkowska Zofia (18); Rzeczkowski Jan (1); Sikorski Feliks (19); Skowrońska Julianna (11); Staszewska Emilia (4); Staszewski Piotr (18); Sztankiewicz Rozalia (15); Śledziowska Marianna (21, 22); Średniowska Agnieszka (11); Średniowska Anna (20); Średniowska Katarzyna (21); Średniowski Józef (20); Średniowski Paweł (5); Wejrzanowska Ewa (3); Winciewicz Karolina (12); Winciewicz Szymon (15); Wnorowska Paulina (5)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 23; 25,5 cm x 39,5 cm; XVII; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100010
Inwentarz: 58/124/0/011
tytuł i daty: Duplikat Księga Urodzin, Małżeństw i Zejścia parafii Białobrzeskiej na Rok 1832; 1832-1833
hasła indeksu: Bachmajer Teresa (5); Bednarska Wiktoria (8); Bielawska Julia (1, 21); Bojanowicz Jan (3); Bojanowicz Stanisław (22); Bojanowicz Zuzanna (5); Gajewska Antonina (21); Gładzkowska Marianna (17); Grodecka Antonina (2, 16); Grodecka Ewa (7); Grodecki Adam (1); Groll Wiktoria (23); Gutkiewicz Antoni (2); Gutkiewicz Franciszka (7); Gutkiewicz Marcin (11); Gutkiewicz Marianna (6); Gutkiewicz Wawrzyniec (6); Gutkiewicz Zofia (15); Iwanow Maksym (15); Jasiorowska Antonina (4); Jasiorowski Karol (15); Karwatowicz Wojciech (12); Koconowska Antonina (19); Kosleński Adam (19); Kosleński Kazimierz (12); Machmajer Marianna (23); Małecka Katarzyna (6); Małecka Marcjanna (11); Michalczewska Helena (1); Mroziewicz Jakub (21); Nowakiewicz Karol (22); Nowakowski Aleksander (14); Oktabowicz Antoni (11); Ostrowska Katarzyna (15); Oszęda Klara (13); Pękacka Marianna (14); Pękacka Salomea (5); Pękalska Kunegunda (3); Ruzienkowa Marianna (11); Rzeczkowska Agnieszka (20); Rzeczkowska Franciszka (12); Rzeczkowski Franciszek (13); Rzeczkowski Józef (17); Rzeczkowski Józef Kalasanty (4); Rzeczkowski Wojciech (23); Rzesiewska Julia (2); Sokołowska Petronella (20); Sokołowski Grzegorz (24); Sokołowski Ignacy (3); Sokołowski Marcin (13); Staszewska Karolina (13); Śledziowska Antonina (12); Śledziowski Wojciech (17); Średniowska Klementyna (8); Trzosieńska Teofila (19); Trzosieński Wincenty (20); Twardowska Rozalia (20); Wejrzanowska Ewa (22)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 25; 25 cm x 39,5 cm; XVIII; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100011
Inwentarz: 58/124/0/012
tytuł i daty: Duplikat Aktów Urodzin, Małżeństw i Zejścia w parafii Białobrzegi na Rok 1833; 1833-1834
hasła indeksu: Bachmajer Leonard (11); Bielawska Józefa (5); Bojanowicz Bibianna (20); Bojanowicz Franciszka (20); Bojanowicz Wincenty (1); Groll Franciszka (3); Groll Wiktoria (20); Gutkiewicz Franciszek (1); Gutkiewicz Petronella (15); Jasnowska Marianna (21); Jasnowski Jędrzej (19); Karwatowicz Helena (3); Karwatowicz Salomea (10); Kociopski Wacław (16); Koconowska Antonina (7); Kosobucka Martyna (11); Kruszewski Franciszek Salezy (12); Kruszewski Jan (15); Kucmieńska Małgorzata (5); Lewandowski Łukasz (15); Lisiewicz Walenty (2); Majak szymon (19); Majewska Wiktoria (8, 22); Majewski Jan Nepomucen (5); Milinowski Szyfryan (23); Mroczkowski Wojciech (17); Nowakiewicz Karol (22); Oktabowicz Grzegorz (4); Oktabowicz Marcjanna (19); Oktabowicz Stanisław (8); Oktabowicz Walera (12); Pękacka Katarzyna (22); Pękacki Franciszek (6); Pękacki Jan (6); Pękacki Karol (9); Pękacki Stanisław (7); Podsiadłowski Franciszek (16); Posnik Anna (17); Rzeczkowska Franciszka (4); Rzeczkowska Joanna (7); Sokołowska Barbara (11); Staszewski Franciszek Ksawery (10); Szczepańska Marianna (16); Śledziowska Małgorzata (16); Trzosieńska Magdalena (15); Wejrzanowski walenty (2); Wieluszeński Hipolit (2); Winciewicz Marianna (9); Żardecki Jan (21); Żardecki Jan Kanty (9)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 25; 25 cm x 39,5 cm; XIX; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100012
Inwentarz: 58/124/0/013
tytuł i daty: Duplikat Aktów Urodzonych, Zejścia i Małżeństw z parafii Białobrzegi na Rok 1834; 1834-1835
hasła indeksu: Arciszewska Antonina (7); Bachmajer Franciszka (21); Bachmajer Leonard (25); Bojanowicz Józefa (3); Bojanowicz Katarzyna (11); Bojanowicz Magdalena (24); Bojanowicz Marcjanna (18); Bojanowicz Marianna (22); Bojanowicz Zofia (17); Cybulski Józef (8); Flankiewicz Marcjanna (17); Gładzkowska Franciszka (21); Grodecka Joanna (9); Grodecki Karol (12); Groll Józefa (3); Gutkiewicz Marcin (24); Jarosieńska Marianna (7); Jasiorowska Marianna (9); Jasiorowska Zofia (23); Jasiorowski Wawrzyniec (2); Jasnowski Ignacy (1); Koconowska Antonina (1, 24); Koconowska Józefa (6); Koslenski Jan (2); Kruszewski Jan (21); Majewska Salomea (12); Michalczewska Tekla (10); Michalczewski Józef Kalasanty (6); Michalczewski Michał (10); Mroziewicz Józef (18); Nowakiewicz Antoni (4); Nowakiewicz Bibianna (13); Oktabowicz Józef (25); Pękacki Feliks (23); Pękacki Franciszek (24); Pękacki Jan (11); Pękacki Michał (17); Pękalski Feliks (5); Podsiadłowski Wojciech (4); Rzeczkowska Emilia (5); Rzeczkowski Gabriel (17); Staszewski Jan (22); Staszewski Ludwik (22); Śledziowska Marianna (11); Śledziowska Joanna (8); Wysogrodzka Małgorzata (25); Żardecki Piotr (13)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 27; 24 cm x 39 cm; XX; ; regestry urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100013
Inwentarz: 58/124/0/014
tytuł i daty: Duplikat Aktów Urodzonych, Zaślubionych i Zmarłych z Parafii Białobrzegi na Rok 1835; 1835-1836
hasła indeksu: Bednarska Franciszka (21); Bieńkowski Antoni (18); Bojanowicz Antoni (19); Bojanowicz Katarzyna (19); Bojanowicz Salomea (7); Grodecki Jan (17); Grodecki Józef (2); Grodecki Maciej (16); Groll Józefa (18); Gutkiewicz Antonina (3); Gutkiewicz Marianna (6, 13); Jasiorowski Ignacy (2); Jasiorowski Kazimierz (11); Jurkowska Katarzyna (20); Karwatowicz Marianna (7); Koconowska Antonina (15); Kołodziejski Józef (11); Kosobucka Zofia (21); Kwiatkowski Marcelii (1); Kwiatkowski Paweł (1); Lisiewicz Ludwik (5); Lorenz Józef (15); Lorenz Marianna (15); Majewska Ludwika (3); Mroczkowska Rozalia (4); Oktabowicz Apolonia (12); Oktabowicz Kazimierz (2); Pękacka Marianna (11); Podsiadłowska Katarzyna (6); Posnik Anna (20); Rzeczkowski Ignacy (4); Rzeczkowski Jan (13); Rzeczkowski Józef (12); Skorupiński Jan (5); Staszewski Franciszek (20); Staszewski Józef (18); Sznarowska Marta (11); Wejrzanowska Joanna (4); Wileńska Apolonia (16); Wileńska Franciszka (17); Żardecki Marcin (16)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; do konserwacji; ; ; rękopis; pol.; s. 23; 25 cm x 41 cm; ; ; regestry urodzeń, małżeństw i zgonów. Obwoluta w dwóch częściach.; ; ; ; całkowicie; G 100014
Inwentarz: 58/124/0/015
tytuł i daty: Duplikat Aktów Urodzenia, Małżeństw i Zejścia na Rok Tysiąc Osiemset Trzydziesty Szósty; 1836-1837
hasła indeksu: Arciszewska Katarzyna (9); Bednarski Piotr (17); Beer Marcin (18); Bojanowicz Antonina (3); Bojanowicz Franciszek (8); Bojanowicz Ludwik (22); Bojanowicz Tomasz (13); Bojnowski Jan (4); Burzcia Antonina (9); Dąbrowska Teofila (14); Dąbrowski Franciszek (1); Grodecka Marianna (14); Grodecki Ludwik (5); Grolla Wawrzyniec (4); Gutkiewicz Jan (18); Gutkiewicz Marianna (21); Gutkiewicz Michał (7); Jasiorowski Jan (14); Jasiorowski Stanisław Kostka (9); Jasnowska Marianna (1); Karwatowicz Jakub (13); Koconowska Józefa (2); Koconowski Jan (17); Kołodziejska Marianna (6); Kosobucka Franciszka (1); Krakowiak Jan (3); Książek Julianna (3); Kucmieńska Małgorzata (22); Kucmieński Lan (2); Kudleński Piotr (19); Majewska Marianna (6); Michalczewska Teofila (18); Michalczewski Kazimierz (20); Michalczewski Michał (22); Mroziewicz Julianna (2); Oktabowicz Idzi (6); Pallaner Wiktoria (19); Pancer Michał (14); Pękacki Franciszek (17); Pękacki Jan (21); Pękacki Jędrzej (14); Pomianowski Wawrzyniec (4); Rzeczkowski Antoni (20); Rzeczkowski Wincenty (20); Sokołowska Marianna (19); Szymański Jędrzej (17); Śledziowska Marianna (5); Śledziowska Salomea (19); Średniowska Katarzyna (8); Wejrzanowska Joanna (13); Wejrzanowski walenty (21); Wielusieńska Tekla (7); Żardecka Jadwiga (14); Żardecka Marianna (13)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 23; 26 cm x 40 cm; ; ; regestry urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100015
Inwentarz: 58/124/0/016
tytuł i daty: Duplikat Aktów Urodzenia, Małżeństw i Zejścia na Rok Tysiąc Osiemset Trzydziesty Siódmy w parafii Białobrzeskiej; 1837-1838
hasła indeksu: Aciszewska Anna (21); Adamska Marianna (1); Bojanowicz Julianna (4); Bojanowicz Salomea (18); Bojanowicz Walenty (3); Borowska Marianna (2); Gładzkowska Zofia (3); Grodecki Karol (20); Gutkiewicz Marianna (9); Jasiorowska Marianna (8); Jasiorowski Bartłomiej (22); Jasiorowski Michał (20); Jasiorowski Walenty (18); Karwatowicz Karol (9); Koconowska Marianna (13); Kołodziejska Józefa (22); Kowalski Teofil (5); Kudleńska Agnieszka (17); Lisiewicz Ludwik (7); Majewska Salomea (17); Michalczewska Tekla (17); Michalczewska Zofia (3); Mroziewicz Marianna (21); Nowakiewicz Ludwik (7); Nowakiewicz Mateusz (19); Oktabowicz Hilary (6); Oktabowicz Jan (19); Oktabowicz Marianna (8); Oktabowicz Stanisław (20); Pękacka Marianna (10); Pękacki Jan (19); Roliński Stanisław Kostka (9); Roliński Walenty (13); Rzeczkowska Marianna (1); Rzeczkowska Rozalia (14); Rzeczkowski Antoni (13); Rzeczkowski Franciszek (21); Skorupieńska Joanna (4); Sokołowski Piotr (5); Staszewska Julianna (1); Szypel Marcin (14); Śledziowski Jan (5); Winciewicz Franciszek Salezy (18); Wójcik Marianna (2); Żurowska Antonina (13); Żurowska Małgorzata (6)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 23; 26 cm x 41cm; ; ; regestry urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100016
Inwentarz: 58/124/0/017
tytuł i daty: Duplikat parafii Białobrzegi z r. 1838; 1838-1839
hasła indeksu: Barańska Weronika (9); Barański Piotr (13); Bednarska Joanna (2); Bojanowicz Teofil (7); Bojanowicz Zuzanna (15); Cieliński Bartłomiej (14); Głowacka Justyna (14); Grodecka Małgorzata (3); Gutkiewicz Agnieszka (4); Jasiorowska Franciszka (2); Jasiorowska Małgorzata (4); Jasiorowski Kazimierz (1); Jasiorowski Stanisław (18); Jasnowski Wincenty (5); Karwatowicz Walenty (5); Koconowska Małgorzata (3); Koconowska Marianna (13); Kołodziejski Jan (7); Kosobucki Wincenty (8); Kośla Katarzyna (7); Kowalski Teofil (17); Kurczeńska Zofia (18); Lipiński Kazimierz (19); Lisiewicz Jan (4); Majewska Teofila (5); Oktabowicz Jan (19); Pełczykiewicz Wojciech (15); Pękacki Jan (20); Pękacki Kazimierz (17); Pękacki Rafał (6); Przesławska Lucyna (9); Rzeczkowska Marianna (17); Rzeczkowski Michał (6); Rzeczkowski Piotr (9); Sikorska Ewa (13); Skorupieński Jan (18); Sokołowski Marcin (19); Szpot Tomasz (13); Śledziowska Józefa (1); Wejrznowska Katarzyna (2); Winciewicz Daniel (8)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 21; 24 cm x 38,5 cm; ; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100017
Inwentarz: 58/124/0/018
tytuł i daty: Duplikat parafii Białobrzegi z r. 1839; 1839-1841
hasła indeksu: Bednarska Salomea (24); Bednarski Józef (25); Bojanowicz Marianna (14); Bojanowicz Michał (6); Gnaszczeński Józef (12); Grabikowska Katarzyna (16); Grodecka Anna (13); Grodecki Mateusz (7); Grodecki Wojciech (15); Gutkiewicz Franciszek (16); Jasiorowska Marianna (23); Jasiorowska Rozalia (11); Jasiorowski Mateusz (18); Jasiorowski Stanisław (4); Karwatowicz Franciszek (17); Kocimowski Ignacy (13); Koconowska Ewa (18); Koconowski Wincenty (11); Kośla Marcin (26); Kucmieński Jan (4); Majewska Marianna (19); Michalczewska Katarzyna (13); Michalczewski Antoni (25); Mroziewicz Jędrzej (17); Mroziewicz Józef (15); Mroziewicz Walenty (1); Nogaj Jan (23); Nowakiewicz Marianna (3); Oktabowicz Franciszka (17); Oktabowicz Katarzyna (11); Ostrowska Antonina (17); Pancer Eugenia Marianna (4); Pękacka Magdalena (15); Pękacki Michał (19); Posnik Marcin (13); Roliński Mateusz (7); Roliński Stanisław (24); Rzeczkowska Katarzyna (8); Rzeczkowska Marianna (8); Sieradzan Józef (2); Staszewski Benedykt Jan Nepomucen (3); Szypelt Walenty (1); Śledziowska Małgorzata (12); Średniowski Józef Edward (2); Świerczeński Jan (11); Wejrzanowska Franciszka (2); Wejrzanowska Katarzyna (24); Winciewicz Katarzyna (15); Wojciechowski Florian (3); Wrzosek Michał (6); Żarłocki Walenty (14); Żółtowska Pelagia (5)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 27; 25,5 cm x 39,5 cm; ; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100018
Inwentarz: 58/124/0/019
tytuł i daty: Duplikat parafii Białobrzegi z r. 1840; 1840-1842
hasła indeksu: Barański Feliks (4); Będkowski Tomasz (6); Boczeński Jakub (10); Bojanowicz Piotr (3); Bojanowicz Teofila (4); Bojanowicz Wawrzyniec (9); Gładzkowska Apolonia (9); Grodecki Jędrzej (4); Gruszczeński Jan (3); Gutkiewicz Małgorzata (2); Jasiorowski Sylwester (6); Karwatowicz Scholastyka (1); Koconowska Józefa (14); Koconowska Wiktoria (6); Koconowski Józef (10); Kurczeńska Józefa (2); Majewski Adam (13); Michalczewska Małgorzata (2); Mroziewicz Marianna (13); Nowakiewicz Antoni (14); Nowakiewicz Marianna (13); Nrzezieńska Barbara (5); Pękacka Marianna (9); Pękacki Walenty (1); Piotrowska Marianna (10); Posnik Marianna (3); Romański Grzegorz (15); Rzeczkowski Jan (13); Skowroński Franciszek (9); Snopczeńska Franciszka (1); Świerczeński Tomasz (5); Trzosieńska Agnieszka (10); Zawadzki Antoni (5); Żurowska Małgorzata (14)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 16; 25 cm x 41 cm; ; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100019
Inwentarz: 58/124/0/020
tytuł i daty: Duplikat Aktów Urodzenia, Małżeństw, Zejścia parafii Białobrzeskiej na Rok Tysiąc Osiemset Czterdziesty Pierwszy; 1841-1842
hasła indeksu: Arciszewski Antoni (15); Boczeński Maciej (2); Bojanowicz Florian (3); Bojanowicz Katarzyna (18); Bojanowicz Piotr (4); Czapliński Michał (6); Drozieńska Katarzyna (19); Fiedorowicz Józefa (4); Grodecki Franciszek (19); Grodecki Piotr (4); Gutkiewicz Ludwik (5); Gutkiewicz Marianna (14); Jasiorowska Joanna (2); Jasiorowski Antoni (15); Jasiorowski Karol (8); Jasnowska Salomea (9); Koconowski Franciszek (16); Kosla Marianna (8); Kowalska Katarzyna (18); Kowalski Walenty (1); Lisiewicz Salomea (8); Majewska Julianna (16); Majewska Katarzyna (2); Michalczewska Małgorzata (16); Mroziewicz Marianna (6); Mroziewicz Mateusz (6); NN (17); Nowakowski Szczepan (19); Patynowska Marianna (1); Pękacka Małgorzata (18); Pękacka Salomea (7); Pękacki Jan (10); Posnik Elżbieta (10, 21); Posnik Jan (15); Rolińska Marianna (5); Rzeczkowska Katarzyna (10); Rzeczkowska Małgorzata (3); Rzesiewski Ludwik (9); Sieradzan Józef (17); Staszewska Julianna (20); Szypelt Michał (7); Śledziowska Marianna (20); Śledziowski Wawrzyniec (5, 20); Wielusieński Michał (13); Winciewicz Karolina (18); Żółtowski Damazy (1); Żurtowski Grzegorz (17)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 23; 25 cm x 41,5 cm; ; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100020
Inwentarz: 58/124/0/021
tytuł i daty: Duplikat Akt Urodzonych, Zaślubionych i Zejścia z parafii Białobrzegi z R. 1842; 1841-1843
hasła indeksu: Arciszewski Józef (19); Bednarska Marianna (6); Bojanowicz Antoni (20); Bojanowicz Katarzyna Józefa (3); Bojanowicz Marianna (11); Bojanowicz Michał Hieronim (6); Bojanowicz Piotr (22); Grodecka Jadwiga Teresa (8); Grodecki Jan Augustyn (5); Grodecki Michał (21); Gruszczeński Andrzej Franciszek Ksawery (8); Gutkiewicz Jakub (4); Gutkiewicz Jan (21); Gutkiewicz Mateusz Michał (6); Jabłoński Jan (2); Jasiorowska Anna (21); Jasiorowska Franciszka (2); Jasiorowska Tekla (7); Kacanowska Rozalia (19); Karwatowicz Joanna Antonina (4); Karwatowicz Marianna (7); Kocanowska Marianna Balbina (3); Kosobucka Magdalena Julianna (5); Kucmieńska Katarzyna Joanna (3); Majewski Walenty (11); Makamaski Tomasz Jan (9); Michalczewski jan (21); Mocjalczewski Franciszek Salezy (1); Mroziewicz Antoni (1); Nednarski Jakub (13); Ociessa Ignacy (12); Oktabowicz Helena Józefa (2); Pękacka Marianna (11); Pękacki Wawrzyniec (22); Piatrowska Katarzyna (13); Roliński Michał (19); Rzeczkowska Marianna (20); Sieradzan Zofia Antonina (4); Staszewska Marianna (1, 12); Staszewski Józef (11); Śledziewski Walenty Kazimierz (8); Średniowska Agnieszka (20); Średniowski Władysław (20); Wejżanowski Antoni (12); Winciewicz Łucja (12); Załucka Joanna Franciszka (5); Żurtowski Macjan Michał (7)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 19; 25,5 cm x 42 cm; ; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100021
Inwentarz: 58/124/0/022
tytuł i daty: Duplikat Akt Cywilno -Religijnych Urodzonych, Zaślubionych, Zejścia z Parafii Białobrzegi z r. 1843; 1843-1844
hasła indeksu: Arciszewski Mateusz (20); Bojanowicz Marcelli Kacper (1); Gradecki Jan (11); Gutkiewicz Anna (11); Gutkiewicz Franciszka (12); Gutkiewicz Joanna Franciszka (5); Jasiorowska Marianna (18); Jasiorowski Karol (20); Kacanowski Mikołaj (7); Karwatowicz Ludwik Jan (5); Kaszla Marianna (20); Kocanowska anna (4); Kocanowska Franciszka (3); Kocanowska Magdalena (17); Kocanowski Jan (17); Kocanowski Stanisław (13); Kocimski Walenty (12); Kosobucki Jan (17); Kurczeńska Agnieszka Marianna (2); Majewska Łucja Franciszka (8); Makomaska Jadwiga (17); Mroziewicz Antoni (18); Mroziewicz Joanna Franciszka (5); Mroziewicz Marianna (19); Oktabowicz Antonina (11); Oktabowicz Helena (19); Pękacka Marianna (13); Pękacka Tekla (4); Pękacki Szymon (12); Pękacki Władysław Franciszek (6); Podsiadłowski Franciszek (19); Posnik Ludwik józef (2); Roleński Jan (13); Rzuczkowska Franciszka (20); Rzuczkowska Katarzyna (12); Rzuczkowska Małgorzata (18); Rzuczkowska Marianna (6); Skorupieński Teofil (18); Spoczyński Franciszek (1); Swierczeński Franciszek (7); Swierczeński Wincenty (6); Śledziowska Antonina (19); Wasteńska Jatarzyna Marianna (2); Wójcicki Mikołaj Piotr (7); Zawadzka Józefa Michalina (3); Zawadzki Franciszek Józef (3); Zielińska Marianna (1); Zięba Anna (4); Żurawska Teresa (13); Żurawski Jan (11)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 19; 26 cm x 42 cm; ; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100022
Inwentarz: 58/124/0/023
tytuł i daty: Duplikat Akt Religijno Cywilnych Urodzonych, Zaślubionych, Zejścia z Parafii Białobrzegi 1844 roku; 1843-1845
hasła indeksu: Barański Franciszek (22); Baum Walenty (3); Bednarska Marianna (26); Bojanowicz Adam (10); Bojanowicz Jan (13, 19); Bojanowicz Karolina (11); Gładzkowska Antonina (21); Grodecka Marianna (24, 22); Grodecka Salomea (12); Grodecki Stanisław (20); Gutkiewicz Antoni (6); Gutkiewicz Piotr (6); Gutkiewicz Wojciech (24); Jasiorowska Domicella (4); Jasiorowska Franciszka (20); Jasiorowska Marianna (7); Jasiorowski Wojciech (3); Kacanowska Katarzyna (19); Karwatowicz Antoni (5); Kocanowski Antoni (20); Kociamska Ludwika (7); Majewska Marianna (19); Michalczewska Antonina (21); Michalczewski Franciszek (22); Mroziewicz Apolonia Józefa (2); Mroziewicz Jan Chryzostom (1); Nowakiewicz Walenty (23); Nowakowska Małgorzata (20); Oktabowicz Domicella (5); Osieca Tekla (9); Pękacki Józef (23); Piekutowska Wiktoria (23); Pośnik Adam (10); Pośnik Ignacy (25); Raleński Paweł (1); Rutkowska Katarzyna (22); Rutkowski Paweł (26); Rzeczkowska Marianna (12); Rzeczkowska Waleria (13); Rzuczkowska Julianna (25); Rzuczkowska Zofia (26); Rzuczkowski Andrzej (21); Sikorski Adam (19); Skorupieńska Julianna (4); Sokołowska Scholastyka (27); Stanisławski Józef (8); Szustkiewicz Katarzyna (23); Szypelt Marianna (9); Śledziewski Józef (21); Śledziowska Tekla (8); Śledziowski Wojciech (26); Winciewicz Waleria (13); Zięba Mikołaj (11); Ziółkowska Zofia (3); Zybura Franciszka (3); Żarłok Walenty (27); Żurawski Michał (9)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 31; 25,5 cm x 39,5 cm; ; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100023
Inwentarz: 58/124/0/024
tytuł i daty: Duplikat Akt Religijno Cywilnych Urodzonych, Zaślubionych, Zejścia z Parafii Białobrzegi z r. 1845; 1845-1846
hasła indeksu: Barański Franciszek (17); Gładzkowski Franciszek (10); Gradecka Marianna (9); Grodecka Salomea (18); Grodecki Szczepan Jan (4); Grodecki Walenty (1); Gruszczyński Mateusz Michał (3); Gutkiewicz Agnieszka (7); Gutkiewicz Józef (9); Gutkiewicz Katarzyna (10); Jasiorowska Katarzyna (17); Kocanowska Katarzyna (1); Kocanowski Stanisław Feliks (2); Kościeński Ludwik (11); Kośla Andrzej (3); Michalczewska Salomea (11); Michalczewska Salomea Katarzyna (4); Mroziewicz Jan (18); NN (18); Ociesa Marianna (18); Pękacka Ewa (17); Pękacki Tomasz (5); Pękalski Wawrzyniec (10); Pośnik Ignacy (9); Rogowska Amma (11); Rzeczkowska Agnieszka (10); Rzeczkowska Julianna (9); Rzeczkowski Jan Ludwik (2); Rzeczkowski Leon (19); Sanicka Teofila Joanna (1); Sikorska Katarzyna (19); Sledziewski Andrzej Michał (3); Staszewska Julianna Marianna (5); Tomaszkiewicz Apolonia (19); Wejrzanowska Julianna (2); Wielusieński Józef (11); Żardecki Mateusz Michał (4)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 15; 27 cm x 42,5 cm; ; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G100024
Inwentarz: 58/124/0/025
tytuł i daty: Duplikat Akt Religijno - Cywilnych Urodzonych, Zaślubionych i Zejścia z Parafii Białobrzegi 1846 roku; 1845-1847
hasła indeksu: Adamowicz Szymon (19); Bojanowicz Marianna Salomea (7); Brzeski Wojciech Stanisław (2); Flakiewicz Antoni (19); Gładzkowska Agnieszka (19); Gładzkowski Adam Kazimierz (2); Grodecka Karolina Katarzyna (8); Gutkiewicz Jan Konstanty (5); Jasiorowska Marianna (5, 27); Jasiorowski Paweł Walenty (8); Jasiorowski Wojciech (4); Jastrzębski Dominik Wawrzyniec (6); Kalinowski Paweł Antoni (1); Karwatowicz Jakub Roch (5); Karwatowicz Marianna Tekla (6); Kocanowska Marianna Tekla (6); Kocanowski Stanisław Jan (3); Kocimski Michał Stanisław (7); Kryczanów Jan Walenty (1); Majewska Katarzyna (29); Malinowska Anastazja Katarzyna (4); Mroziewicz Adam Jakub; NN Marianna Tekla (7); Nowakiewicz Katarzyna (29); Orczykowski Józef (28); Pękacki Łukasz (28); Roleński jan (5); Rzeczkowski Mateusz (29); Smirczeński Wawrzyniec Roch (5); Szafińska Józefa (19); Wejrzanowski Feliks (28); Zięba Mikołaj (27); Zięba Zuzanna (28); Żułtowski Władysław Wincenty (1)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 15; 27 cm x 41 cm; ; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100025
Inwentarz: 58/124/0/026
tytuł i daty: Duplikat Akt Religijno Cywilnych Urodzonych, Zaślubionych i Zejścia z Parafii Miasta Białobrzegi z R. 1847; 1846-1848
hasła indeksu: Barański Antoni (3); Bill Anna Helena (3); Federowicz Filip Jakub Stanisaw (1); Fijałkowska Marianna (21); Gutkiewicz Aniela (5); Gutkiewicz Jan Józef (3); Gutkiewicz Joanna (5); Gutkiewicz Marianna (5); Gutkiewicz Wojciech (13); Henkiewicz Marianna (25); Jasiorowski Franciszek (24); Jojga Józef (1); Kaszla Andrzej (21); Kocanowska Katarzyna (24); Kocanowska Marianna (25); Kocanowska Teresa (22); Krzysztofek Tomasz (6); Ksińska Julianna (1); Leszczyńska Marianna (13); Maj Agnieszka (23); Maj Andrzej (23); Majewska Elżbieta (6); Michalczewski Ludwik (4); Mroczkowski Wojciech (25); Nowakiewicz Jan (5); Ociesa Ignacy (4); Pękacka Magdalena (22); Piałunowska Marianna (26); Roleński Antoni (25); Rzeczkowska Katarzyna (23); Rzeczkowska Waleria (22); Skomrowska Franciszka (23); Skorupieński Jan (2); Sokołowski Jan (21); Staszewski Jerzy (13); Śledziewski Jan (2); Śledziowska Tekla (26); Wejrzanowska Małgorzata (13); Wrablewska Józefa (21); Wrablewski Jan (24); Żardecka Agnieszka (22); Żarłocki Jan (4)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 17; 25 cm x 40,5 cm; ; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100026
Inwentarz: 58/124/0/027
tytuł i daty: Duplikat Aktów Urodzeń, Małżeństw i Zejścia w Parafii Białobrzegi na Rok 1848; 1847-1849
hasła indeksu: Barańska Ewa (17); Bednarska Franciszka (15); Bojanowicz Antoni (26); Bojanowicz Ignacy Ludwik (4); Bojanowicz Wojciech (25); Borkowski Michał (5); Cieszkowski Zbigniew (31); Gładzkowski Wawrzyniec (24); Grodecki Jan (31); Grudzieńska Helena (18); Gutkiewicz Antoni (29); Gutkiewicz Dominik (2); Gutkiewicz Franciszek (26, 28); Gutkiewicz Julianna (30); Gutkiewicz Konstanty (28); Gutkiewicz Ludwik (29); Gutkiewicz Teresa Zuzanna (3); Habielski Józef (18); Jasiorowska Agnieszka (23); Jasiorowski Wojciech (24); Jasnowska Helena (16); Kacanowski Stanisław (15); Karwatowicz Roch (29); Karwatowicz Stanisław (16); Karwatowicz Wojciech (29); Kasieński Piotr (17); Kaszla Melchior Walenty (1); Kaścieński Leon Adam (3); Kocanowska Marianna (30); Kocanowski Michał (31); Kocanowski Paweł (25); Kocanowski Walenty (23); Kocimski Michał (5); Kozanowska Teresa Marianna (5); Kurczeński Wojciech (28); Majewska Marianna (24); Majewski Walenty (18); Michalczewska Małgorzata (27); Michalczewski Franciszek (25); Michalczewski Mateusz (31); Mroziewicz Kazimierz Jan (1); Nowakiewicz Bartłomiej (27); Nowakiewicz Gertruda (17); Oktabowicz Bibianna (16); Oktabowicz Teofila (15); Pękacka Jadwiga (18); Pękacka Zofia (26); Pękacki Walenty (26); Roleńska Marianna (30); Roleński Jan (30); Rzeczkowska Antonina (27); Rzeczkowska Katarzyna (30); Rzeczkowska Marianna (30); Rzeczkowski Franciszek (17); Rzeczkowski Ludwik (3); Skorupieńska Antonina (26); Skorupieński Piotr (26); Skura Bartlomiej (29); Staszewski Albin Kazimierz (2); Stecki Adam (25); Stecki Benedykt Wojciech (2); Szymański Roman (5); Szypelt Marianna Józefa (1); Śledziowska Zofia (27); Wierciński Piotr (16); Winciewicz Helena (24); Winciewicz Ludwik Augustyn (4); Żardecki Jakub (15); Żarłok Ewa (6); Żarłok Małgorzata (31); Żarłok Walenty (31); Żuarawski Adam Jan (6); Żurawski Józef (28)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 24; 26,5 cm x 42 cm; ; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100027
Inwentarz: 58/124/0/028
tytuł i daty: Duplikat Aktów Urodzeń, Małżeństw i Zejścia w Parafii Białobrzegi na Rok 1849; 1848-1850
hasła indeksu: Babikowa Tekla (61); Bojanowicz Jan (2); Bojanowicz Józefa (63); Bojanowicz Małgorzata (2); Bojanowicz Marcelli (55); Bojanowicz Stanisław (57); Borkowski Filip Józef (2); Czarnecka Julianna (64); Drabikowski Jan (9); Fgutkiewicz Dominik (56); Grodecka Zofia (58); Grodecki Jan (4); Gruszczyńska Anna (5); Gutkiewicz Cecylia (56); Gutkiewicz Katarzyna (32, 57); Gutkiewicz Marianna (33); Gutkiewicz Michał (57); Habielska Henryka Julia (1); Jasiorowska Domicella (61); Kacanowska Salomea (31); Karwatowicz Jan Wojciech (3); Karwatowicz Michał (6); Karwatowicz Szymon Jan (8); Kasieńska Magdalena (1); Kocanowska Ewa (10); Korycki Grzegorz (62); Kośliński Kazimierz (61); Majewska Łucja (60); Majewski Józef (55); Mroziewicz Eleonora (58); Mroziewicz Marcin (63); Mrozowska Franciszka (62); Oktabowicz Jan (59); Oktabowicz Stanisław (31); Ostrowski Jan (32); Pękacka Paulina (4); Posnik Katarzyna (6); Posnik Marianna Ewa (9); Romanowska Julianna (59); Romanowska Marianna (58); Rzeczkowski Adam (56); Rzeczkowski Jan (55); Rzeczkowski Michał (7); Stecka Antonina Małgorzata (5); Swierczeński Wawrzyniec (60); Szypelt Marcella (64); Szypelt Marian (60); Trzosieński Antoni (33); Wejrzanowska Katarzyna Marianna (8); Zięba Jan (55)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 27; 27 cm x 40,5 cm; ; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100028
Inwentarz: 58/124/0/029
tytuł i daty: Duplikat Aktów Urodzeń, Małżeństw i Zejścia w Parafii Miasta Białobrzegi na rok 1850; 1849-1851
hasła indeksu: Bednarska Marianan (23); Bednarska Wiktoria (22); Bojanowicz Antonina (4); Bojanowicz Katarzyna (41); Bojanowicz Walenty (22); Drabikowski Jan (35); Gładzkowska Marianna (1); Grodecka Ewa (36); Grodecka Rozalia (11); Grodecki Antoni (6); Grodecki Ignacy (25); Grodecki Roch (10); Gutkiewicz Wojciech (2); Jarząbek Magdalena Maryna (9); Jasiorowski Franciszek Marcin (15); Jasnowski Walenty (37); Jastrzębski Józe1 (21); Jsnowski Walenty (1); Karwatowicz Jan (39); Karwatowicz Katarzyna (37); Karwatowicz Marianna (21); Kosińska Magdalena (40); Kosobucka Martyna (25); Kosobucki Piotr (3); Kościńska Lucyna Elimia (9); Majewski Bartłomiej (11); Majewski Jakub (40); Michalczewski Wojciech (2); Mroziewicz Ewa (7); Mroziewicz Magdalena Maryna (8); Oktabowicz Franciszek (14); Ostrowska Julianna (5); Pękacka Katarzyna (35); Pękacka Paulina (38); Pękacki Andrzej (23); Pękacki Stanisław (36, 38); Ratyński Antoni (39); Roliński Franciszek (13); Romanowska Magdalena (24); Rzeczkowska Konstancja Marianna (13); Rzeczkowski Józef (24); Sikorski Julian (6); Staszewski Wojciech (41); Ślęzak Zofia (35); Świerczewski Antoni Feliks (3); Wątarski Konstanty (12); Wejrzanowska Katarzyna (36); Wejrzanowska Marianna (42); Wrzosek Kazimierz (37)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 32; 26 cm x 41cm; ; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100029
Inwentarz: 58/124/0/030
tytuł i daty: Duplikat Akt Urodzonych, Zaślubionych i Zejścia z Par. M. Białobrzegi z Roku 1851; 1850-1852
hasła indeksu: Bojanowicz Katarzyna Salomea (12); Dobosz Wojciech (3); Gładzkowski Józef Marcin (10); Grabczyk Marianna (7); Grodecka Karolina (56); Grodecka Magdalena (57); Grodecki Jan (55); Grodecki Waewrzyniec (3); Grodecki Walenty (54); Gutkiewicz Franciszka Martyna (1); Gutkiewicz Jan (34); Gutkiewicz Ludwik (9); Gutkiewicz Marianna (4); Gutkiewicz Teofila Karolina (10); Jasiorowska Katarzyna Ewa (9); Jasiorowski Wojciech (59); Karwatowicz Stanisław (56); Kocanowska Józefa (33); Kocanowski Adam (12); Koconowska Magdalena (53); Koconowski Wojciech (5); Kościńska Ewa (35); Kościńska Maria (13); Lokajski Ignacy (8); Majewska Marianna (57); Mroziewicz Ewa (58); Mroziewicz Jan (53); Nogaj Katarzyna (55); Oktabowicz Edward (56); Osińska Marianna (55); Ostrowska Marianna (34); Pękacka Anna (8); Pękacka Katarzyna Salomea (11); Pękacki Wawrzyniec (60); Popiel Jan (57); Pośnik Waleria (2, 60); Rzeczkowski Adam Jan (13); Rzeczkowski Antoni (6); Sikorska Katarzyna (54); Skowrońska Marianna (53); Staszewska Katarzyna (11, 54); Stecka Antonina (58); Szypelt Marcjanna Agniszka (1); Śledziewska Magdalena (53); Śledziewski Franciszek (35); Świrczewski Antoni (59); Walkiewicz Franciszka (59); Wejrzanowska Joanna (35); Wejrzanowski antoni (33); Winiarski Kazimierz (35); Wojciechowski Jan (6); Zabielski Ignacy Dionizy (4); Żardecka Marianna (58); Żardecka Marianna Małgorzata (7); Żurowski Stanisław (5)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 28; 26 cm x 41cm; ; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100030
Inwentarz: 58/124/0/031
tytuł i daty: Duplikat Aktów Religijno -Cywilnych Urodzin, Małżeństw i Zejścia w Parafii Miasta Białobrzegi w Roku 1852; 1851-1853
hasła indeksu: Bednarska Marianna (5); Bojanowicz Marianna (5); Bojanowicz Teofila (2); Bukowicz Kazimierz (4); Garnisz Józef (59); Grodecka Antonina (59); Grodecka Rozalia (41, 55); Grodecki Adam (41); Grodecki Jakub (2, 57); Grodecki Wincenty (1); Gruszczyńska Antonina (3); Gruszczyńska Julianna (58); Gutkiewicz Franciszek (55); Gutkiewicz Marianna (60); Gutkiewicz Wiktoria (7); Jasiorowski Pawe (59); Jasnowska Agnieszka (1); Karwatowicz Helena (41); Karwatowicz Michał (59); Karwatowicz Mikołaj (4); Kilian Mikołaj (60); Kocon Jakub (58); Koconowski Adam (57); Kosobicki Antoni (3); Kosobucka Marianna (3); Majewska Józefa (6); Mroziewicz Józef Piotr (4); Oktabowicz Antoni (56); Oktabowicz Jadwiga Teresa (6); Pękacki Andrzej (6); Pękacki Stanisław (41); Pośnik Katarzyna (55); Pośnik Michał Mateusz (5); Rzeczkowski Adam (7); Rzeczkowski Antoni (57); Sikorska Paulina (2); Skowrońska Justyna (56); Skowroński Jan (57); Staszewski Kazimierz (56); Śledziewski Franciszek (58); Śledziowski Józef Łukasz (7); Trzosieńska Magdalena (1); Walkiewicz Piotr (58); Żardecka Katarzyna (5); Żaurawski Stanisław (55); Żurawski Józef Antoni (8)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 19; 26,5 cm x 41,5 cm; ; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100031
Inwentarz: 58/124/0/032
tytuł i daty: Duplikat Urodzonych, Zaślubionych i Zejścia z Parafii M. Białobrzegi z 1853; 1852-1854
hasła indeksu: Gładzkowska Julia (2); Gładzkowska Marianna (61); Grodecki Michał (3); Gutkiewicz Franciszka (5, 61); Gutkiewicz Józefa (4); Gutkiewicz Magdalena (3); Jasiorowska Antonina (19); Jasiorowska Joanna (59); Koconowska Eawa (7); Koconowski Adam (5); Koconowski Michał (19); Koperkiewicz Józef (2); Kosieński Maksymilian Władysław Jan (6); Kosobucki Antoni (60); Lokajski Jan (6); Majewska Joanna (5); Michalczewski Karol Franciszek (1); Mroziewicz Leon Roman (1); Pękacka Anna (59); Pękacki Jan (4, 61); Pękacki Michał (59); Roleńska Marianna (4, 62); Roleńska Salomea (7); Rzeczkowska Joanna (3); Rzeczkowski Adam (60); Rzeczkowski Antoni (62); Rzeczkowski Józef (2); Starzyński Jerzy (60); Świerczewski Jan (1); Trzosieńska Ewa (7, 62); Trzosieńska Magdalena (60); Wejrzanowski antoni (59); Wielogórska Salomea (6)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 16; 27 cm x 41 cm; ; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100032
Inwentarz: 58/124/0/033
tytuł i daty: Duplikat Akt Urodzonych, Zaślubionych i Zmarłych z Parafii M-ta Białobrzegi 1854 r.; 1853-1855
hasła indeksu: Bednarska Katarzyna (9); Boch Franciszek (19); Bojanowicz Aniela (4); Bojanowicz Antonina (20); Bojanowicz Katarzyna (19); Bojanowicz Łucja Ewa (5); Bojanowicz Marianna (18); Grodecka Katarzyna (20); Grodecka Rozalia Bronisława (4); Grodecki Jan (10, 16); Grodecki Józef (15); Grodecki Ludwik Roch (3); Gruszczyński Andrzej (17); Gruszczyński Józef (16); Gutkiewicz Franciszka (15); Gutkiewicz Ludwika (16); Gutkiewicz Magdalena (16); Gutkiewicz Wiktoria (15); Jasiorowski Franciszek (21); Jasiorowski Franciszek Stanisław (9); Jasnowski Andrzej Franciszek (5); Kazańska Franciszka (2); Kocan Adam (17); Koconowska Ewa (13); Koconowska Józefa (10); Koconowski Józef (13); Koconowski Wojciech (1); Kośla Ludwik (19); Kowalski Jan (9); Manzerik Stanisław (19); Masłowska Marianna (17); Masłowski Ignacy (10); Masłowski Kajetan (18); Mroziewicz Marianna (18, 20); Patynowski Józef Marek (14); Pękacka Katarzyna (17); Pękacka Marianna (9); Pękacka Salomea Katarzyna (4); Pękacki Antoni (1); Popiel Zofia (20); Pośnik Andrzej Mikołaj (5); Rolińska Antonina (21); Rybieński Teofil Wojciech (3); Rzeczkowska Marianna (2); Rzeczkowski Aleksander (1); Sikorski Wincenty (14); Sokołowska Karolina (15); Staszeqwski Albin Franciszek (21); Staszewska Karolina (15); Staszewska Katarzyna (14); Stecki Wincenty (2); Szypult Józefa Marianna (1); Śledziowski Józef (14); Wejrzanowska Józefa (10); Winiarski Antoni (3); Winiarski Kazimierz (18); Żurowski Jan (21)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 23; 26 cm x 41,5 cm; ; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100033
Inwentarz: 58/124/0/034
tytuł i daty: Duplikat Aktów Urodzonych, Zaślubionych i Zmarłych w Parafii Miasta Białobrzegi w Roku 1855; 1854-1856
hasła indeksu: Barańska Aleksandra (32); Bojanowicz Ignacy Ludwik (19); Bojanowicz Katarzyna (4); Bojanowicz Tomasz (28); Bojanowicz Wincenty Walenty (1); Emich Jan (33); Głaczkowski Roch Wincenty (3); Głowacka Elżbieta (31); Głuczkowska Elżbieta (31); Gregoriew Trifim (27); Grodecka Małgorzata (29); Grodecki Jakub (33); Grodecki Ludwik (17); Grodecki Władysław (26); Gutkiewicz Rozalia (28); Jasiorowska Ewa (25); Jasiorowska Marianna (18); Jasiorowski Franciszek (25); Jasiorowski Mateusz (18); Karwatowicz Rozalia (18); Kocon Marianna (26); Koconowska Anna (28); Koconowska Małgorzata (17); Koconowska Marianna Zofia (2); Koconowski Józef (18); Kosobucka Marianna (32); Kosobudzka Franciszka (17); Kowalska Katarzyna (32); Krzyżanowski Józef (29); Lokajski Ignacy (25); Małecka Zofia (31); Michalczewska Antonina (31); Mroziewicz Marianna (1); Nowakowska Marianna (33); Oktabowicz Jan Antoni (2, 28); Pękacka Marianna (30); Pękacki Michał (4); Pośnik Andrzej (5); Pośnik Michał (25); Pytka Walenty (27); Rolińska Marianna (30); Rutkowska Maria (19); Rybiński Teofil (30); Rzeczkowska Magdalena (26); Rzeczkowski Adam (27); Rzeczkowski Wojciech (27); Sikorski Franciszek (4); Sokołowska Agnieszka (31); Sokołowski Jan (17); Staszewska Paulina (29); Staszewski Franciszek Adam (3); Śledziewska Zuzanna (30); Śledziewski Adam Stanisław (1); Tomaszkiewicz Teodozy (29); Żardecki Antoni Piotr (2)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 21; 27 cm x 42 cm; ; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100034
Inwentarz: 58/124/0/035
tytuł i daty: Duplikat Urodzonych, Zaślubionych, Zejścia z Parafii Miasta Białobrzegi z roku 1856; 1855-1857
hasła indeksu: Barańska Marianna (17); Bednarska Konstancja Tekla (6); Bojanowicz Joanna (16); Bojanowicz Teofil (18); Brzozowski Andrzej (10); Grodecka Antonina (11); Grodecka Marianna (3); Gurtat Stanisław (11); Gutkiewicz Anna (4); Gutkiewicz Franciszek Andrzej (5); Jasiorowska Marianna (10); Jasiorowski Adam (7); Jasiorowski Jan (16, 17); Jasiorowski Wojciech (2, 18); Kocińska Marianna (17); Kosobucka Marianna (14); Kostomska Ludwika (16); Kościńska Marianna (5); Kraft Zuzanna (19); Litwiński Piotr (7); Majewski Walenty (15); Michalczewska Magdalena Anna (3); Michalczewski Karol (15); Mroziewicz Sntoni Jan (1); Oktabowicz Walera (10); Pękacka Julianna Marianna (2); Pękacka Salomea (14); Pękacki Julian Ludwik (6); Rzeczkowska Marianna (16); Rzeczkowski Józef (18); Sikorski Franciszek (18); Staszewska Karolina (16); Szypult Józefa (18); Szypult Rozalia (15); Świrczewska Rozalia Marianna (4); Wiechelski Karol Franciszek (1); Wielusińska Marianna (14); Winiarski Antoni (19); Żardecki Piotr (10)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 21; 26 cm x 40,5 cm; ; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100035
Inwentarz: 58/124/0/036
tytuł i daty: Duplikat aktów Urodzonych, Zaślubionych, Zejścia z Parafii Miasta Białobrzegi z roku 1857; 1856-1858
hasła indeksu: Barańska Weronika (15); Bednarska Krystyna (21); Bojanowicz Marianna (9); Bojanowicz Piotr (21); Bojanowicz Stanisław (17); Flakiewicz Jan (29); Głaczkowski Józef (10); Grodecka Weronika (30); Grodecki Antoni (1); Grodecki Franciszek (22); Grodecki Franciszek Wojciech (8); Grodecki Ludwik (28); Grodecki Wojciech (23); Gruszczyńska Marianna (32); Gurtat Marianna (6); Gutkiewicz Anna (28); Gutkiewicz Józefa (26); Gutkiewicz Stanisław (15); Jasiorowska Ewa (22); Jasnowska Agata (31); Karwatowicz Wojciech (29); Kocon Marianna (27); Koperski Michał (8); Kościelewska Małgorzata Marianna (4); Kowalski Stanisław (3); Majewska Jadwiga (17); Majewska Marianna (16); Michalczeqwski Jan (16); Michalczewska Magdalena (36); Michalczewski Wojciech (25); Mroziewicz Józefa (6); Oktabowicz Salomea (31); Olszewski Jan (15); Olszewski Seweryn (10); Pękacka Katarzyna (15); Pośnik Andrzej (25, 27); Rzeczkowska Joanna (24); Rzeczkowski Jakub Antoni (4); Rzeczkowski Józef (23); Sikorska Marianna (5); Szulerski Stanisław (24); Śledziewska Józefa (18); Śledziewski Andrzej (9); Śledziowski Ludwik (24); Trześniowska Józefa Marianna (1); Warda Dominik (18); Wieczorkowska Franciszka (7); Wieczorkowska Petronella (7); Wiśniewski Stanisław (30); Żardecki Józef Ignacy (3); Żurawska Aleksandra (2)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 32; 28 cm x 43 cm; ; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100036
Inwentarz: 58/124/0/037
tytuł i daty: Duplikat Aktów Urodzonych, Zaślubionych, Zejścia z Parafii Miasta Białobrzegi z roku 1858; 1857-1859
hasła indeksu: Bojanowicz Elżbieta (3, 32); Bojanowicz Katarzyna (29); Brzozowski Adam (28); Grodecka Ewa Marianna (8); Grodecka Franciszka (28); Grodecki Andrzej Józef (8); Gruszczyńska Anna (25); Gruszczyńska Małgorzata (30); Gutkiewicz Magdalena (30); Gutkiewicz Michał (6, 33); Gutkiewicz Tomasz (16); Habielska Maria Antonina (31); Jeziorska Antonina (25); Jsińska Marianna (6); Kamiński Julian Roch (5); Karwatowicz Marianna (16); Kątowicz Feliks Michał (8); Koconowska Martyna Katarzyna (1); Koconowska Wiktoria Katarzyna (7); Koperski Michał (29); Kraft Marianna Józefa (2); Oktabowicz Stanisław (27); Patynowska Katarzyna (26); Pękacka Marianna (28, 32); Pękacki Andrzej (16); Pękacki Ignacy Wincenty (1); Pękacki Julian (32); Pękacki Michał (31); Pośnik Ewa (3); Pośnik Marianna (16); Pytka Jakub (4); Rzeczkowska Agnieszka (17); Sokołowska Marianna Magdalena (7); Śledziewski Jan (17); Śledziewski Wojciech (26); Średniewski Józef Edward (15); Wietrzyńska Marianna (30); Winogradów Arsefie (27); Witkowski Łukasz (25); Wójcik Roch (4); Zapalski Adam Jan (9); Zgieb Franciszek (26); Żardecki Walenty Ignacy (2)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 26; 28 cm x 43 cm; ; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100037
Inwentarz: 58/124/0/038
tytuł i daty: Duplikat Aktów Urodzonych, Zaślubionych, Zejścia z Parafii Miasta Białobrzegi z roku 1859; 1858-1860
hasła indeksu: Bojanowicz Adam Józef (8); Bojanowicz Józefa (29); Bojanowicz Ludwik Roch (5); Bojanowicz Michał (6); Głaczkowska Zofia (17); Grodecka Ewa (17); Grodecka Marianna Katarzyna (8); Grodecka Wiktoria Teofila (1, 30); Grodecki Jan Szymon (7, 31); Grodecki Mateusz Franciszek (18); Grodecki Michał (5); Gutkiewicz Marianna Karolina (7); Habielski Jakub Władysław (2); Jasiorowska Marianna (19); Jasiorowski Kazimierz Józef (20); Jasiorowski Tomasz (29); Jasiorowski Wojciech (1); Koperkiewicz Tekla (6); Kośla Franciszka Ewa (18); Kraft Marianna Józefa (31); Krzesiński Stanisław (18); Lisowski Julian (17); Łobodziński Jan (19); Majewska Łucja (19); Majewska Teofila (18); Michalczewska Małgorzata Marta (3); Michalczewski Piotr (31); Modrowski Hipolit Jan (4); Mroziewicz Jan Józef (3); Mroziewicz Joanna Franciszka (20); Mroziewicz Karol (30); Mroziewicz Katarzyna (9); Pałganowicz Wojciech (19); Pękacka Julia Marianna (1); Pękacka Marianna Joanna (2); Pękacki Franciszek (29); Pękacki Jan (32); Pękacki Jan Paweł (1); Pękacki Stanisław Marcin (7); Ruciński Ludwik (17); Rzeczkowski Adam Jakub (3); Rzeczkowski Franciszek (32); Sikorski Józef Roch (4); Staszewski Franciszek (30); Śledziewska Katarzyna (8, 31); Średniowska Antonina Karolina (3); Świerczewska Marianna Józefa (4); Wietrzyńska Ludwika (5)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 21; 27,5 cm x 42,5 cm; ; ; regestry alfabetyczne urodzeń, małżeństw i zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100038
Inwentarz: 58/124/0/039
tytuł i daty: Duplikat Urodzonych, Zaślubionych i Umarłych w Parafii m. Białobrzegi w 1860 r.; 1859-1861
hasła indeksu: Antoniewski Ludwik (25); Bojanowicz Marianna (26); Bojanowicz Weronika (20); Głaczkowska Józefa (4); Grodecka Jadwiga Teresa (17); Grodecka Katarzyna (4); Grodecki Karol (7); Gurtat Józef (3); Gutkiewicz Antonina (26); Gutkiewicz Julianna (2); Gutkiewicz Wojciech (4); Jabłońska Józefa (19); Jaroszyński Jan (6, 26); Jasińska Wiktoria (8); Jasnowski Kazimierz (3); Kacanowski Andrzej (7); Kacanowski Tomasz (8); Kamieński Michał (6); Karwatowicz Walenty (19); Kosobudzki Wincenty Feliks (17); Kozik Weronika (20); Kraft Waleria (7); Krygier Julian (2); Krzesińska Julianna (5); Liszewska Józefa (2); Łobodziński Aleksander (5); Mroziewicz Jóezfa (19); Mroziewicz Konstancja (25); Oktabowicz Joanna (27); Oktabowicz Ludwika (17); Olszewski Piotr Antoni (1); Osowska Apolonia (25); Osowski Kazimierz (18); Pawolski Mikolaj Adam (19); Pękacka Magdalena Joanna (26); Pękacka Marianna (6); Pośnik Anna (25); Pośnik Józefa (3); Rucińska Antonina (1); Rzeczkowski Adam Jakub (26); Rzeczkowski Piotr Paweł (20); Stoczewska Małgorzata (18); Śledziewski Józef (5); Średniewska Marianna Domicella (19); Tege Jan (18); Trzosińska Marianna (1, 21); Winciewicz Daniel Jan (17); Żardecka Józefa (3); Żardecki Józef (2); Żurowska Anna (18)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 19; 28,5 cm x 44 cm; ; ; skorowidze urodzonych, zaślubionych i zmarłych.; ; ; ; całkowicie; G 100039
Inwentarz: 58/124/0/040
tytuł i daty: Duplikat Urodzonych, Zaślubionych i Umarłych w Parafii m. Białobrzegi w 1861 r.; 1860-1862
hasła indeksu: Bojanowicz Florian (24); Bojanowicz Ludwik (33); Brzozowski Piotr (10); Dobosz Katarzyna (24); Głowacki Michał (24); Gradecka Michalina (10); Grodecka Katarzyna (33); Grodecka Waleria (11); Grodecki Jan (35); Gutkiewicz Helena (36); Gutkiewicz Józef (1); Gutkiewicz Katarzyna Marianna (24); Gutkiewicz Michał (34); Gwardzińska Franciszka (3); Habielski Alwksander Józef (35); Hebielski Karol Leon (6); Jasiorowska Marianna (11); Jasiorowska Tekla Marianna (24); Karwatowicz Joanna Antonina (23); Karwatowicz Marianna (7); Kosiński Kazimierz (3); Kosobudzka Ludwika (9, 35); Kościńska Eugenia Teresa (5); Kościńska Ludwika Emilia (4); Michalczewski Franciszek (1); Michalski Wojciech (4); Pękacka Julia Marianna (34); Pękacka Marianna (9); Pękacki Antoni (1); Podgrocki Jan (25); Pośnik Józefa (34); Pytka Marianna (3); Rzeczkowska Anna (23); Rzeczkowska Antonina (5); Rzeczkowski Kazimierz (8); Rzeczkowski Leonard (11); Rzycki Piotr (6); Sikorski Piotr (8); Sokołowska Apolomia (2); Śledziewska Marianna (7); Średniewska Julianna (2, 33); Świerczewski Tomasz Szczepan (23); Trzosińska Marianna (9); Urbanek Paweł (23); Urynek Katarzyna (24); Winciewicz Franciszek (4)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 21; 27 cm x 40,5 cm; ; ; skorowidze urodzonych, zaślubionych i zmarłych.; ; ; ; całkowicie; G 100040
Inwentarz: 58/124/0/041
tytuł i daty: Duplikat Urodzonych, Zaślubionych i Zmarłych w Parafii m. Białobrzegi w 1862 r.; 1861-1863
hasła indeksu: Adamski Franciszek (40); Albinowska Waleria (16); Ambroziak Tomasz (14); Banachiewicz Zofia (6); Błesznowski Stanisław (28); Bobkiewicz Michalina (12); Bojanowicz Roch (11); Bojanowicz Wawrzyniec (21); Boniecka Justyna (26); Dąbrowska Karolina Katarzyna (26); Fołtyn Michał (29); Głowacki Tomasz (26); Grodecka Helena (38); Grodecka Marianna (15, 16); Grodecka Waleria (36); Grodecki Andrzej Franciszek (24); Grodecki Franciszek (13); Grodecki Józef (37); Grudziński Władysław (21); Grześczak Andrzej (20); Grześczak Marianna (27, 29); Gutkiewicz Józef (1, 20); Gutkiewicz Karol (14); Gutkiewicz Katarzyna (15); Gutkiewicz Marianna (33); Gutkiewicz Wojciech (3. 41); Jagiełła Helena (2); Jaroszyńska Justyna (26); Jarząbek Andrzej (14, 21); Jarząbek Jan (19); Jarząbek Paweł (37); Jasińska Wiktoria (20); Jasiorowska Agnieszka (19); Jasiorowska Weronika (14); Jasiorowski Karol Franciszek (25); Jasiorowski Wojciech (3); Jasnowska Helena (38); Kasprzak Marianna (40); Kilanowska Katarzyna (34); Kilanowski Stanisław (4); Komorowska Marianna (38); Kosińska Zofia (25); Kosobudzka Magdalena Julianna (28); Kosobudzki Wojciech (13); Kościńska Ludwika Emilia (27); Kowalska Katarzyna (35); Kowalska Zofia (19); Kozdrowicz Helena (40); Kozłowska Marianna (9); Kurenda Marianna (5, 39); Liszewska Julianna (4, 36); Liszewska Marianna (34); Liszewski Andrzej (16); Majewska Marianna (29); Majewski Andrzej (26); Małek Józefa (20); Małek Karol (35); Mastalerz Katarzyna (39); Michalczewska Katarzyna (25); Mirkowski Władysław Michał (23); Miśczak Katarzyna (15, 41); Mroczkowski Jan (25); Mroziewicz Antonina Józefa (24); Mroziewicz Katarzyna (25); Mroziewicz Walenty Józef (24); Niewiadomski Adam (27); NN (36); Ogar Ksawery (21); Ogar Wiktoria (3); Oktabowicz Helena Domicella (23); Olszewska Marianna (7); Ostaszewska Florentyna (38); Palik Antoni (5, 39); Paprocka Franciszka (38); Paprocki Hipolit (10); Perchla Roch (35); Pękacka Ewa (11); Pękacka Marianna (37); Pękacki Walenty (1); Pleśkiewicz Aleksander (39); Poddemski Michał (12); Poniewierski Jakub (9); Pośnik Aleksandra (7); Pośnik Jan (5, 21); Pośnik Marcin (39); Pośnik Marianna (33); Pośnik Piotr (40); Puc Anna (9); Puc Antoni (21); Puc Marianna (34); Rucińska Marianna Antonina (21); Ruciński Jan (41); Ruciński Ludwik (34); Ruciski Jan (4); Rucka Apolonia (3); Rzeczkowska Justyna (23); Rzeczkowski Franciszek (17); Skomorowska Antonina Julia (6); Skomrowska Antonina (37); Skrzypczyński Bogumił (23); Smiechowski Józef (3); Staszewska Marcjanna (1); Stępień Anna (8); Stępień Katarzyna (13, 20); Stolarska Franciszka (19); Strzelczyk Zofia (10); Szczepaniak Karol (13); Szustak Tomasz (40); Szypelt Marcin Ferdynand (33); Śledziewska Joanna Józefa (23); Śledziewska Marianna (19); Śledziewski Stanisław (41); Średniewska Felicja (7); Średniewski Walenty Kazimierz (28); Świerczewska Marianna (10); Święcicki Wincenty Józef (29); Tege Małgorzata (5); Tomaszewska Antonina (39); Tomaszkiewicz Robert Gustaw (27); Trojanowska Katarzyna (28); Trojanowski Antoni (23); Trześniewski Jakub (8); Wejrzanowska Julianna (24); Wiśniewski Michał (20); Wlazło Jan (17); Wlazło Tekla (12); Zaleska Rozalia (12); Zapalska Ludwika (29); Zbiciak Andrzej (16); Zieliński Jakub (8); Zieliński Julian (9, 40); Ziółek Marcjanna (2); Ziółek Paulina (37); Zybura Wojciech (41); Zycho Dominik (33); Żardecka Zuzanna (11)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 42; 27,5 cm x 41 cm; ; ; skorowidze urodzonych, zaślubionych i zmarłych.; ; ; ; całkowicie; G 100041
Inwentarz: 58/124/0/042
tytuł i daty: [Duplikat urodzonych, zaślubionych i umarłych w parafii m. Białobrzegi w 1863 r.]; 1862-1864
hasła indeksu: Adamski Józef (6); Albinowska Antonina (51); Bednarski Maciej (63); Bojanowicz Katarzyna (58); Bojanowicz Leon (6); Bolesta Michał (57); Brzozowski Piotr Paweł (11); Brzycki Jakub (57); Czerwonka Stanisław (49); Doliński Wojciech (5); Fołtyn Jan (18); Fołtyn Marcin (21); Grodecka Ewa (35); Grodecka Franciszka (17); Grodecka Michalina (50); Grodecki Karol (51); Gruszczyński Jan Roch (38); Grześczak Eleonora (38); Gutkiewicz Andrzej (25); Gutkiewicz Jan (7); Gutkiewicz Michał (17); Idziak Wincenty (39); Jarząbek Ewa (26); Jarząbek Katarzyna (65); Jarząbek Marianna (37); Jasiorowska Marianna (23); Jasiorowska Rozalia (64); Jasnowska Marianna (9); Jaworska Katarzyna (32); Kacanowski Jakub (12); Kaczor Marianna (13); Kaniewska Teofila (5); Karwatowicz Antonina (12); Karwatowicz Helena Marianna (31); Karwatowicz Marianna (62); Kilanowski Stanisław (54); Kilanowski Walenty (53); Kolenda Jan (14); Kornet Józefa (27); Kosobudzki Józef (36); Kośla Adam Jan (35); Kośla Julianna (28); Kowalewska Zofia (8); Kowalski Adam (27); Kurenda Józefa (53); Leziński Ignacy (15); Liszewski Julian (10); Loth Aleksander (59); Lutka Agnieszka (33); Łabędzki Marcin (22); Machalska Karolina Wiktoria (34); Machalski Jan (60); Majewska Marianna (36); Małek Antoni (11); Mastalerz Jan (32); Mastalerz Julia (59); Mastalerz Julian (1); Mastalerz Salomea (49); Mazurkieiwcz Agnieszka (3); Michalak Stanisław (9); Michalczewska Salomea Katarzyna (38); Mirkowska Marianna (4); Mroziewicz Jan (55); NN (58, 59); Nowakowski Antoni (57); Olszewska Marianna (54); Olszewski Piotr (53); Oracka Klementyna (65); Paprocka Tekla (63); Paprocki Hipolit (56); Paprocki Walenty (37); Pękacka Antonina (54); Pękacka Marianna (36); Pękacki Franciszek (16); Pękacki Walenty (21); Pleśkiewicz Władysław (11); Poniewierka Jakub (60); Posnik Katarzyna (55); Pośnik Eleonora (38); Pośnik Marcin (35); Pośnik Marianna (37); Pośnik Walenty (49); Puc Antoni (52); Puc Michał (13); Pytka Franciszka Teofila (32); Rogulski Paweł (20); Rucińska Ewa (35); Rucka Aleksandra (52); Rucka Apolonia (51); Ruszkowska Józefa (3); Rzeczkowska Antonina (55); Rzęcki Kazimierz (34); Rzycki Andrzej (24); Sałaciński Adolf (62); Sałeciński Adolf (10); Sikorski Józef (56); Skrzypczyński Ludwik (1); Skrzypkowski Antoni (32); Sławiński Walenty (33); Sokołowska Ludwika (13); Staszewska Katarzyna (23); Staszewska Marcella (58); Stępień Rozalia (19); Strzelczyk Antoni (1); Strzelczyk Franciszka (25); Strzelczyk Jan (52); Synowiecka Julianna (16); Szymanowski Józef (31); Śledziewska Julianna (17); Śledziewska Marianna (2); Śledziewski Piotr (3, 56); Śmiechowska Klementyna (28); Święcicka Klementyna (24); Tomaszewska Józefa (52); Tomaszkiewicz Jan Wacław Maurycy (20); Trojanowski Stanisław (2); Trześniewska Franciszka (61); Trześniewski Mikołaj (21); Wardzyński Piotr (18); Węglarczyk Anna (61); Więckowska Marianna (14); Winciewicz Józef (4); Wiśniewski Walenty (2); Witkowska Julianna (61); Wlazło Katarzyna (50); Wlazło Marianna (50); Wrzosek Marianna (19); Zapalska Aniela Marianna (35); Zdart Kazimierz (38); Zieliński Andrzej (22); Ziółek Franciszek (14); Ziółek Jan (9); Ziółek Julianna (7); Ziółek Marianna (26, 64); Ziółek Zofia (8); Zybura Agnieszka (39); Żardecka Marianna (15); Żarłowski Mateusz Michał (60)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 60; 21,5 cm x 34 cm; ; ; skorowidze urodzonych, zaślubionych i zmarłych.; ; ; ; całkowicie; G 100042
Inwentarz: 58/124/0/043
tytuł i daty: Duplikat aktów: urodzeń, małżeństw i zgonów parafii Białobrzegi za 1864 rok; 1863-1865
hasła indeksu: Adamkiewicz Franciszka (32); Adamski Jan (30); Adamski Józef (41); Albinowska Waleria (38); Albinowski Władysław (14); Barański Feliks (31); Białecka Józefa Aleksandra (28); Błaszczyk Józef (4, 38); Błesnowska Józefa (40); Błesznowska Józefa (5); Bobkiewicz Teresa (1); Bojanowicz Katarzyna (16); Bombicz Ludwik Jacek (12); Burakowski Antoni (28); Chmielewski Andrzej (16); Chochlewicz Julianna (37); Chorzewski Adam (1); Dobosz Marianna (41); Fejge Małgorzata (38); Gałkowski Stanisław (32); Gaziński Fardynand (34); Grodecka Julia (9); Grodecka Marianna (42); Grodecki Adam Szczepan (17); Grodecki Stanisław (8); Gruszczyńska Agata Tekla (8); Gruszczyńska Franciszka (33); Gruszczyńska Marianna (14); Gruszczyńska Tekla (39); Gumowska Antonina (9); Gutkiewicz Franciszek (13, 37); Gutkiewicz Jakub Antoni (28); Gutkiewicz Józef (37); Idziak Katarzyna (14, 43); Ignatowska Aniela (30); Ignatowska Józefa (33); Janiszewska Eugenia Wanda (13); Jaroszyńska Ewa (34); Jasińska Anna (12); Jasiorowska Katarzyna (15); Jasiorowski Stanisław (32); Jędrzejewska Katarzyna (40); Kaczanowska Wiktoria (38); Kaczanowski Andrzej (38); Kaczanowski Stanisław (39); Kasprzak Wiktoria (5, 39); Kazubek Roman (40); Kilanowski Walenty (1); Kozłowski Józef (4); Kucharczyk Józef (27); Kurenda Marianna (7, 44); Kurenda Rozalia (13); Liszewska Józefa (39); Liszewska Julianna (5); Łęgowska Pailina (10); Majewska Katarzyna (29); Majewski Andrzej (44); Mroziewicz Domicella (9); NN (37); Nowacka Franciszka (30); Nowak Karol (15); Olszewska Józefa (5); Palik Józefa (8, 41); Paprocki Michał (12); Pękacki Karol (29); Pękacki Roch (12); Poniewierska Marianna (11); Porędecka Katarzyna (16); Pośnik Anna (10, 42); Pośnik Jakub (33); Pośnik Józef (2, 42); Pośnik Józefa (6); Pośnik Julianna (3); Pośnik Karolina (15, 44); Pośnik Katarzyna (41); Pośnik Roch (12); Pośnik Walenty (27); Prezmerowicz Franciszka (44); Pyrzyński Jakub (11); Rogalińska Jadwiga (42); Rosiak Gertruda (40); Rygocka Michalina (28); Rzeczkowska Marianna Tekla (32); Rzeczkowski Leon (7); Sarna Jan (30); Sarna Mateusz (13); Sarniak Adam (35); Sielski Franciszek (11, 42); Sieradz Michał (34); Sikorska Julianna (3); Skałowski Wojciech (31); Skurosz Marianan (34); Słoniewski Antoni (41); Solarski Walenty (4, 43); Sopińska Agata (2); Sowiński Walenty (42); Stachurski Wojciech (40); Staszewska Anna (10); Staszewska Julianna Marianna (31); Staszewska Marianna (42); Stolarska Marianna (27); Stolarska Rozalia (7); Stolarski Józef (7, 40); Strzelczyk Józefa (13); Strzelczyk Tomasz (17); Śledziewski Józef (6); Średniewska Julia (15); Średniewski Wawrzyniec (44); Tkaczyk Marcjanna (1); Tomaszewski (38); Trojanowska Anna (11); Trojanowska Józefa (4, 43); Trojanowska Katarzyna (8); Trzosiński Walenty (2); Uliasz Antonina (8); Walc Marianna (31); Walczak Walenty (2); Węglewicz Józefa (3); Więczkowski Tomasz (29); Wlazło Piotr (9, 42); Wlazło Tekla (42); Wrochniewska Marianna (35); Zapalska Aniela (37); Zawisza Jan (10); Zielińska Zofia (29); Zimnowłocka Franciszka (27); Ziółek Franciszek (16, 39); Ziółek Jadwiga (41); Ziółek Jakub (11); Zmigrodzki Klemens (33); Żardecka Zuzanna (39)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 41; 27,5 cm x 42 cm; ; ; skorowidze urodzonych, zaślubionych, zmarłych.; ; ; ; całkowicie; G 100043
Inwentarz: 58/124/0/044
tytuł i daty: Duplikat aktów urodzeń, zgonów i ślubów parafii Białobrzegi za 1865 rok; 1864-1866
hasła indeksu: Ambroziak Józefa (34); Antoszewski Ignacy (36); Bednarska Aniela (34); Błaszczak Antoni (64); Błaszczyk Jadwiga (13); Błesnowski Jakub (11); Bobkiewicz Konstancja (16); Bobkiewicz Teresa (63); Bojanowicz Ignacy (58); Borowski Jędrzej (38); Dębińska Marianna (33); Furmański Marcin (58); Głowacka Antonina (2); Grodecka Franciszka (8); Grodecka Józefa (62); Grodecki Jan (37); Gudziński Józef (11); Gutkiewicz Andrzej (62); Gutkiewicz Domicella (8); Gutkiewicz Franciszek (36, 57); Gutkiewicz Franciszka Wiktoria (5); Gutkiewicz Joanna (36); Gutkiewicz Julianna (9); Gutkiewicz Marianna (13); Gutkiewicz Stanisław (15); Hieropolitański Jan (22); Idziak Józef (17); Janas Elżbieta (37); Janiczyk Otolia (35); Jarząbek Ewa (7); Jasińska Anna (63); Jasiorowska Katarzyna (63); Jasiorowska Katarzyna Ewa (16); Jasiorowska Marianna Dominika (12); Jasiorowski Franciszek (60); Kaczor Jan (34); Kasprzak Karolina (18); Kisielewska Franciszka (38); Kocanowski Józef (58); Koconowska Józefa (6); Komorowska Bronisława (19); Komorowski Konstanty (61); Konatkiewicz Antonina Teodora (7); Konatkiewicz Wojciech Stanisław (7); Kosmowski Wiktor (1, 59); Kosobudzki Adam Walenty (3); Kosobudzki Walenty (60); Kościeńska Kazimiera (2); Kościński Gustaw Aleksander (20); Kośla Adam (20); Kurczyńska Józefa (37); Leksińska Weronika (21); Lewandowska Petronella (61); Lipińska Eleonora (18); Lisiowska Franciszka (4); Łosik Jakub (35); Machalska Małgorzata (9); Majewska Monika (33); Małek Marianna (62); Mazurkieiwcz Mikołaj (19); Michalak Marianna (18); Michalczewska Antonina (9); Niszczak Jan (17); Olenkiewicz Marianna (36); Olenkiewicz Władysław (57); Osowski Kazimierz (57); Ostrowska Katarzyna (61); Pachniak Jan (17, 65); Pachniak Jan Stanisław (35); Paprocka Józefa (3); Patynowski Klemens (37); Perchla Karolina (18, 65); Perchla Marianna (64); Pękacka Józefa (9); Pękacki Franciszek (2); Pękacki Walenty (4); Posnik Bronisława Marianna (14); Pośnik Emilia Marianna (10); Pośnik Piotr (12); Pośnik Wojciech (60); Preznerowicz Stanisław (33); Puc Antoni (10); Puc Ewa (21); Puc Jan (62); Rączkiewicz Jan (34); Rzeczkowski Franciszek (58); Rzeczkowski Walenty (1); Rzycka Tekla (14); Sielski Jan (10); Sieradz Jakub (11); Skrzypczyński Józef (19); Słotwiński Leonard (48); Sochanek Tekla (14); Sopińaka Agnieszka (60); Sowiński Antoni (1); Stolarski Józef (5); Stolarski Wojciech (8); Strzelczyk Antoni (64); Strzelczyk Jakub (11); Strzelczyk Jan (10); Szcześniak Anna (12, 65); Szymanowski Wojciech Filip (8); Śledziewski Józef (59); Średniewska Helena Ludwika Waleria (20); Średniewska Julia (57); Świerczewska Franciszka (2); Tejge Jan (63); Tkaczyk Marcjanna (62); Tomaszewska Marianna (38); Trojanowski Franciszek (59); Trojanowski Józef (6); Trojanowski Michał (13); Trześniewska Józefa (15); Trześniewski Walenty (3); Trzosińska Józefa Marianna (16); Wardzińska Feliksa (17); Wdowczyk Jan (19); Winciewicz Helena (21); Winciewicz Karol (3, 39); Wiśniewski Jakub (12); Wlazło Józef (4, 7); Wlazło Tekla (60); Wojnina Dorota (6); Wrzos Marianna (35); Zalewska Marianna (13); Zapalska Paulina Aniela (9); Zapalski Mateusz (33); Zieliński Józef (6); Zieliński Stanisław (61); Ziółek Franciszka (1); Ziółek Hipolit (5, 59); Ziółek Józef (5); Ziółek Michał (15); Żachowicz Stanisław Wojciech (14); Żardecki Wojciech (8); Żółkiewska Ewa (64); Życka Karolina (64); Życki Kazimierz (58)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 43; 24 cm x 39 cm; ; 98; skorowidze urodzeń, ślubów, zgonów.; ; ; ; całkowicie; G 100044
Inwentarz: 58/124/0/045
tytuł i daty: Duplikat aktów: urodzeń, małżeństw i zgonów parafii Białobrzegi za 1866 rok; 1865-1867
hasła indeksu: Albinowski Franciszek (26); Antoszewska Anna (5); Banachowicz Aleksander (15); Barański Roman Jakub (17); Bączkiewicz Jan (53); Bobkiewicz Konstancja (52); Bojanowicz Karolina Franciszka (24); Bojanowicz Roch (57); Borowiecka Józefa (41); Borowska Apolonia (3); Brodziak Aniela (42); Brodziak Walenty (43); Brodziak Walenty Roman (1); Bujanowicz Wojciech (6); Busse Wincenty (23); Cieślińska Marianna (57); Daliński jan (19); Doliński Jan (51); Fajgie Marianna (2); Fajgie Waleria (2); Fołtyn Marianna (9, 45); Fołtyn Stanisław (9); Fryszkowska Salomea (32); Gordaniak Józefa (41); Grodecka Franciszka (49); Grodecka Ludwika (20, 52); Grodecki Adam Wojciech (7); Grodecki Jan (11); Grodecki Ludwik Bartłomiej (20); Grodecki Stanisław (9); Gruszczyński Piotr Paweł (14); Grześczak Jakub (36); Gutkiewicz Józefa (4); Gutkiewicz Walenty (1); Guzińska Emilia (18, 49); Hamer Karol (56); Jasiński Andrzej (50); Jasiorowska Józefa Paulina (14); Jasiorowska Katarzyna (54); Jasiorowski Antoni (57); Jasiorowski Jan (14); Jasnowska Anna (15); Kaczor Józef (3); Kalinowska Józefa (51); Karwatowicz Marianna Domicelle (10); Koconowska Marianna (19, 30); Kocur Piotr (17); Koczur Józef (43); Konatkiewicz Antonina Teodora (41); Kornel Józef (15); Kornet Józefa (56); Kossobudzki Adam (19); Kośla Julian (45); Kowalewska Marianna (47); Kozłowski Adam (28); Kozłowski Marcel (12); Kuczarska Karolina (23); Kuręda Elżbieta (37); Lekosz Wiktoria (58); Liszewska Julia (47); Liszewski Marcin (25, 56); Łabęcki Andrzej (26); Małek Jakub (17, 51); Małek Marianna (31); Mazurkiewicz Agnieszka (46); Michalak Antonina (46); Michalak Marianna (42); Michalak Szczepan (29); Mirkowska Rozalia (35); Mroziewicz Józefa Marianna (21); Mroziewicz Marianna Hentyka (18); Nowacińska Katarzyna (34); Nowak Karol (50); Okientycz Antonina (13); Oleśkiewicz Jan (5); Olszewski Władysław Konstanty (20); Ostrowski Jan Antoni (30); Paluch Katarzyna (25); Parchla Paweł (31); Pawłowska Teodozja Wiktoria (12); Pękacka Marianna (45); Pękacki Jan (46); Pękacki Jan Adam (11); Piotrowski Wincenty (37); Popiel Walenty (2, 44); Porenda Franciszek (27); Pośnik Antonina (8); Pośnik Józef (1); Pośnik Karol (22); Pośnik Walenty (55); Rączkiewicz Józefa Marianna (44); Rączkiewicz Marianna (6); Rogoliński Franciszek (21); Romanowski Kazimierz (32); Roszak Stanisław (8, 47); Rzeczkowski Wojciech (7, 44); Skomrowski Roman Julian (10); Skrzypek Katarzyna (36); Sokołowska Waleria Domicella (4); Sopiński Jakub (16, 49); Sowińska Franciszka (55); Staszewska Anna (13); Staszewski Jan (10, 53); Staszewski Marian (28); Stępień Marianna (11); Strzelczyk Antonina (8); Surowiecka Marianna (4); Szcześniak Mikołaj (22); Szymczyk Antonina (32); Śledziewska Anna (18); Śledziewska Antonina (33); Śledziewski Adam Stanisław (3); Tkaczyk Antonina (7); Tomfur Antoni (33); Trzepla Jacenty (50); Trześniewski Kazimierz (48); Trzosińska Marianna (47); Trzosiński Jan (12); Uliasz Rozalia (22); Urbańska Rozalia (39); Urbański Józef (35); Wesołowski Florian (55); Winciewicz Andrzej (27); Winciewicz Helena (41); Wlazło Tekla (38); Wojcieszek Wojciech (6); Woźniak Michał (38); Wójckik Antoni (39); Wrochniewski Adam (32); Zapalska Paulina (52); Zarzycki Wawrzyniec (53); Zbiciak Piotr (16); Zieliński Jan (13); Zieliński Wojciech (34); Ziołek Władysław Michał (21); Ziółek Antonina (5, 54); Żakowicz Stanisław (43); Żardecki Jan (16, 48); Życka Katarzyna (24); Życka Tekla (42)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 61; 23,5 cm x 39 cm; ; 102, 46; skorowidz zmarłych, brak skorowidzów urodzeń i małżeństw.; ; ; ; całkowicie; GR - 1
Inwentarz: 58/124/0/046
tytuł i daty: [Duplikaty aktów Stanu Cywilnego wyznania rzymsko - katolickiego] Białobrzegi 1867; 1866-1868
hasła indeksu: Antoszewska Anna (58); Barański Roman (64); Biernacki Karol (26); Błaszczyk Helena (31); Bobkiewicz Konstanty (27); Brodziak Karolina (28, 65); Cebulski Antoni (17); Fąfur Aleksander (14); Fejge Marianna (58); Foltyn Franciszek (11); Głaczkowska Marianna (3); Grodecka Ewa Łucja (41); Grodecka Rozalia (25); Grodecki Adam (64); Grodecki Adam Szczepan (53); Grodzicki Jan (56); Grześczak Anna (23); Grzyb Marianna (10); Gumowska Marianna (42); Gutkiewicz Antonina (18); Gutkiewicz Józefa (59); Gutkiewicz Karol (22); Gutkiewicz Marianna (6); Idziak Michał (30); Jarząbek Karolina (23); Jasiorowska Józefa Ewa (38); Jasiorowska Józefa Paulina (53); Jasnowska Marianna (53); Karczmarek Michał (26); Karulak Michał (50); Kaszewska Waleria (29); Kilanowska Marianna (42); Kocun Karolina (31); Komorowski Walenty (2); Korczak Wawrzyniec (49); Koronkiewicz Elżbieta (38); Kozłowska Marianna (24, 30); Kozłowski Władysław (63); Krajewski Ignacy Eugeniusz (14); Kucharczyk Kazimierz (47); Kurenda Józefa (5); Lewandowski Łukasz (55); Liszewski Marcin (35); Liwanowski Jan (11); Łęgowska Rozalia (24); Machalska Marianna (47); Małek Adam (40); Mankowski Jan (48); Marczak Michał (27); Mazurkiewicz Katarzyna (60); Mazurkiewicz Mateusz (59); Michalak Jan (18); Michalski Antoni (33); Mordanowicz Małgorzata (67); Nowak Karolina (43); Oleśkiewicz (56); Ostrowska Marianna (63); Palik Julianna (4); Paluch Jan (16); Paprocki Kalasanty (32); Pękacki Jan (1); Pękacki Józef (3, 33, 56); Pękacki Michał (29); Pękacki Wincenty (21); Pikarz Anna (20); Piotrowska Józefa (4); Płatek Marianna (16); Popiel Wojciech (8); Posnik Józef (1); Pośnik Aleksander (59); Pośnik Franciszka (50); Pośnik Katarzyna (37, 66); Pryzmerowicz Marianna (54); Puc Ewa (55); Puc Zofia (7); Pyzera Józef (5, 62); Rączkiewicz Wojciech (8); Rogójska Aniela (9); Rogójska Zofia (9); Rosik Julia (48); Roszak Zofia (12, 61); Ruszczyk Jakub (22); Rzeczkowska Apolonia (60); Rzeczkowska Paulina (19); Rzeczkowski Leon (57); Rzeczkowski Walenty (61); Sikorska Julianna (55); Sikorska Waleria (15, 61); Słoniewska Agnieszka (49); Sopiński Adam (66); Stacharzewski Józef (3, 64); Staszewski Franciszek (35); Stolarska Marianna (39, 65); Stolarski Karol (32); Stolarski Wojciech (7, 58); Strzelczyk Franciszka (7); Szypeld Michalina Julia (34); Śledziewska Anna (57); Świerczewska Józefa (5); Tomaszkiewicz Marianna (63); Tomaszkiewicz Marianna Ludwika (8); Trojanowska Julianna (12, 62); Trojanowska Marianna (6); Trojanowski Franciszek (39); Trześniewska Marianna (28); Tyrzyński Franciszek (51); Urbańska Zuzanna (51); Urbański Władysław Stanisław (1, 54); Wałęcka Anna (15); Wardzińska Antonina Teresa (17); Wardziński Feliks (54); Wejrzanowska Małgorzata (66); Więckowski Józef (34); Wlazło Adam (41); Wlazło Antoni (13); Woźniacka Marianna (10); Wójcik Antoni (57); Wójcik Marianna (21, 60); Zalewska Małgorzata (65); Zapalski Karol (2); Zawisza Rozalia (2); Zieliński Adam (40); Zieliński Józef (37, 67); Ziółek Antonina (13, 36); Ziółek Jan Piotr (19); Ziółek Józefa (4); Ziółek Waleria (36); Żakowicz Franciszek (6); Żardecka Helena (25, 62); Żardecki Jakub (20)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol.; s. 70; 21,5 cm x 34 cm; ; 47, 103; skorowidze urodzonych, zaślubionych i zmarłych.; ; ; ; całkowicie; GR - 2
Inwentarz: 58/124/0/047
tytuł i daty: Duplikaty aktów urodzeń, zgonów i ślubów parafii Białobrzegi za 1868 rok; 1867-1869
hasła indeksu: Adamska Agnieszka (42); Adamski Ignacy (18); Albinowski Franciszek (32, 59); Ambroziak Jan (16); Antoszewski Józef (11); Barański Leon Konstanty (12); Barszcz Jadwiga (64); Błaszczyk Helena (52); Błesznowska Karolina (27); Błesznowska Katarzyna (60); Bojanowicz Jan (41); Bojanowicz Karolina (46); Brodziak Ewa (34); Brzeziński Antoni (52); Bujanowicz Franciszek Michał (23); Charzewska Waleria (63); Dolińska Zofia (39); Doliński Piotr (3); Florkowska Antonina (57); Florkowska Rozalia (20); Głowacki Jan (8); Głowiński Kazimierz (62); Grams Michał (19); Grodecka Marianna (54); Grodecki Józef (10, 51); Grodecki Ludwik (51); Grodecki Michał (22); Gruszczyńska Anna Katarzyna (30); Gutkiewicz Antonina (56); Gutkiewicz Jadwiga (26); Gutkiewicz Jak Karol (28); Gutkiewicz Józefa (9); Gutkiewicz Julianna (13); Gutkiewicz Karol (49, 57); Gutkiewicz Waleria (2); Guziński Antoni (13, 52); Jakubowski Gustaw (25); Jarząbek Grzegorz (42); Jasiorowska Waleria (32); Jaskulak Julianna (5); Kacprzak Józef (48); Katana Franciszek (62); Komorzyńska Antonina (61); Korczak Katarzyna (6); Koronkiewicz Elżbieta (54); Kosobudzka Marianna (35); Kośla Antoni (1, 47); Kozłowska Emilia Julia (33); Krajewski Ignacy Eugeniusz (58); Kucharska Salomea (55); Lekosz Marcin (55); Leksiński Walenty (5, 47); Liszewska Ewa (18, 59); Majkowska Józefa (60); Majkowski Józef (29); Makowski Jan (55); Marchewka Aniela (53); Mazurkiewicz Marianna (42); Minikiel Jan (15); Mirkowska Anna (16); Mroziewicz Marianna (50); Nowakowska Marianna (40); Okientycz Franciszka (25); Okoniewski Bolesław (48); Olszewski Teofil Karol (31); Palacz Magdalena (50); Paprocka Anna (14); Pasińska Franciszka (63); Pawłowska Wiktoria (61); Pękacka Ewa (8); Pękacka Marianna Katarzyna (30); Pękacka Zofia (45); Pękacki Adam (9); Pękacki Wojciech (12); Piątek Walenty (39); Piotrowski Jan (61); Pisarski Wawrzyniec (17); Poniewierski Karol (23); Pośnik Jan (42); Pośnik Marianna (14); Pośnik Scholastyka (53); Pośnik Walenty (3, 7, 47); Przybyłko Magdalena (56); Przybyłko Małgorzata (57); Puc Katarzyna (31); Rączkiewicz Aniela (39); Rogoliński Andrzej (33); Roszak Michał (24); Ruszczyk Stanisław (46); Rzeczkowski Roman (7); Skrzypczyńska Marianna Michalina (22); Sochanek Eleonora (54); Sochańska Eleonora (6); Stacharzewska Antonina Ludwika (34); Staszewski Franciszek (55); Strzelczyk Marcin (24, 63); Strzelczyk Wojciech (48); Strzelec Wojciech (10); Szczęsny Ludwik (39); Szydłowska Józefa (60); Szymczyk Petryna (45); Szypelt Michalina (50); Śledzieswski Franciszek Ludwik (20); Śledziewski Józef (15); Średniewska Julianna (45); Średniewski Antoni (49); Świerczewska Franciszka (62); Tamfur Marceli (28); Tomaszewski Jan (40); Tomfur Aleksander (53); Trojanowska Marianna (64); Trojanowski Stanisław (17); Trześniewski Józef (26); Urynek Piotr (54); Waszkowska Teofila (4); Winiarska Elżbieta Katarzyna (41); Wlazło Anna (51); Wolf Amelia Waleria (21); Woźniacka Marianna (49); Woźnicki Jan (35); Wrochniewska Józefa (29); Wrochniewska Waleria (19); Zalewski Jan (46); Zalewski Marcin (27, 58); Zapalski Władysław (21); Zielińska Marianna (11); Zieliński Antoni (2); Ziółek Antonina (58, 59); Żardecki Wojciech (56)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; ros.; s. 68; 22 cm x 34 cm; ; 5, 48; alfabetyczne skorowidze urodzonych, zaślubionych i zmarłych.; ; ; ; całkowicie; GR - 3
Inwentarz: 58/124/0/048
tytuł i daty: Duplikat aktów: urodzeń, małżeństw i zgonów parafii Białobrzegi za 1869 rok; 1868-1870
hasła indeksu: Albinowski Franciszek (86); Antoszewski Józef (78); Baran Józefa (81); Baran Leon (5); Barański Leon (84); Bednarska Agnieszka (56); Biernacki Antoni Ludwik (12); Błaszczyk Anna (15); Błesznowska Józefa (23); Błesznowska Karolina (77); Błesznowski Stanisław (55); Chrzanowski Teofil (77); Cichała Franciszek (53); Dalińska Franciszka (78); Dobrowolska Feliksa Antonina (12); Doliński Piotr (86); Dutkowska Zofia (6); Florkowski Marcin (21); Fołtyn Józef (10); Furmańska Katarzyna (56); Gaworska Marianna (78); Głogowski Stanisław (15); Greszczak Paulina (11); Grodecka Marianna (19. 20, 86); Grodecki Paweł (88); Grodecki Stanisław (7); Gruszczyńska Anna (23, 77); Grzejszczak Józefa (57); Gutkiewicz Adam (13, 83); Gutkiewicz Teofila (53); Gutkiewicz Władysław (13); Gutkiewicz Wojciech (82); Idziok Michał (80); Jarosiewicz Barbara (55); Jarząbek Jan (81); Jasiorowska Waleria (78); Kacprzak Rozalia (54); Kasprzak Katarzyna (20); Katana Marianna (25); Kocon Stanisław (84); Korach Wawrzyniec (15); Koronkiewicz Jan Paweł (16); Kosobudzka Marianna (87); Kościński Leon (14); Kośla Ewa (11); Kozłowski Brunon (24); Kuleta Kazimierz (56); Kurenda Józefa (3); Lisiowski Jakub (81); Machajski Stanisław (22); Magdaliński Jan (24); Malarska Józefa (1); Mroziewicz Marianna Walentyna (5); Nowakowska Katarzyna (54); Okońska Helena (14); Orlicki Szymon (56); Pachniak Antoni (2); Paluch Eleonora (9); Parzyński Leon (84); Perchla Piotr (11); Pękacki Jan (84); Pękacki Józef (83); Pękacki Szymon (85); Piekarski Ignacy (53); Piotrowski Marcin (21, 85); Poniewierska Marianna (85); Pośnik Franciszka (80); Pośnik Jakub (55); Pośnik Jan (4); Pośnik Józef (4); Pośnik Józefa (5); Pośnik Julianna (85); Pośnik Mikołaj (17); Pośnik Walenty (79); Puc Marianna (79); Puc Mikołaj (23); Rogowski Leon (14); Rokiński Antoni (54); Ruszczyk Jakub (79); Rzeczkowska Michalina Paulina (19); Rzeczkowska Paulina (87); Rzeczkowski Antoni (1, 82); Sikorska Franciszka (1); Skomorowska Józefa (55); Skomorowski Emilian Kacper (17); Skrzypczyńska Marianna (87); Słoniewski Wojciech (54); Sochanka Marianna Konstancja (17); Sołtysiak Stanisław (6); Stacharzewski Franciszek (81); Stasioska Marianna Katarzyna (13); Stępień Antonina (10); Stępień Franciszek (57); Strzelczyk Mikołaj (22); Strzelczyk Stanisław (8); Strzelczyk Zofia (8); Surowiecka Antonina (8); Szafrański Roman (83); Szypelt Michał Hipolit (16); Świerczewska Franciszka (16); Tkaczyk Józefa (2, 86); Tomaszewski Józef (2, 79); Tomaszkiewicz Robert (83); Trojanowska Marianna (24); Trojanowski Józef (88); Trzosiński Piotr (9); Turno Katarzyna (82); Uliasz Michał (18); Walcok Julianna (18); Wardzyńska Antonina (82); Więckowska Antonina (3, 80); Winciewicz Julia (6); Wiśniewski Jan (20); Wlazło Adam (77); Zając Franciszka (80); Zalewska Ewa (12); Zawisza Marianna (3); Zbiciak Katarzyna (22); Ziółek Jan (18); Ziółek Józef (21); Ziółek Julia Joanna (7); Ziółek Marianna (19); Zwierzchowska Marianna (87); Zwirzchowska Marianna (9); Żardecki Piotr (10); Żmigrodzki Zygmunt Stanisław (7); Życki Józef (4)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol., ros.; s. 46; 28 cm x 41,5 cm; ; 49; alfabetyczne skorowidze urodzonych, zaślubionych i zmarłych.; ; ; ; całkowicie; GR - 4
Inwentarz: 58/124/0/049
tytuł i daty: Duplikat aktów: urodzeń, małżeństw i zgonów parafii Białobrzegi za 1870 rok; 1869-1871
hasła indeksu: Albinowska Marianna (34); Antoszewska Józefa (3); Bajgros Eleonora (6); Baran Leon (26); Barański Adam Adolf (7); Biernacki Feliks (7); Bobkiewicz Wincenty (8); Bojanowicz Franciszka Monika (15); Bojanowicz Józefa (2); Bojanowicz Wincenty (26); Borowiecki Ignacy (18); Chmielewski Walenty (33); Chrzanowski Edward (25); Dłużniewska Walentyna (26); Ferens Wojciech (20); Fołtyn Stanisław (4); Grodecka Ewa (15); Grodecki Edward (13); Grodecki Michał (30); Grodecki Stanisław (27); Grodecki Władysław (25); Grodecki Wojciech (4); Gruszczyńska Anna (30); Gruszczyński Michał (21); Grzejszczak Anna (22); Grzywiński Stanisław (28); Gumowska Paulina (13); Gutkiewicz Anna (9); Gutkiewicz Józef (33); Gutkiewicz Marianna (6); Hauszyld Franciszek Ryszard (30); Idziok Marianna (5); Jarząbek Kazimierz (2); Jasiorowska Antonina (12); Jasnowski Stanisław (6); Kaczor Józefa (1); Kilanowicz Jan (5); Koconowska Franciszka (28); Koconowska Paulina (8); Koniczyński Teodor (32); Kozakowski Jan (29); Kozakowski Władysław (8); Kozłowska Marianna (7, 28); Kraciński Stanisław Karol (3); Krzysztofik Jan (21); Kucharski Jan (9); Kucharski Marcib (18); Kuciński Błazej (19); Kurczyńska Magdalena (32); Kurenda Franciszek (11); Kurenda Katarzyna (31); Lanowska Joanna (29); Lipiński Kacper (30); Łanczyk Walenty (28); Łęgowska Pailina (32); Łęgowski Grzegorz (11); Madaliński Mikołaj (14); Maksiak Andrzej (29); Marcak Jan (11); Matysiak Franciszek (19); Michalak Julianna (3); Michalak Mikołaj (11); Misiak Jan (32); Miścak Mikołaj (10); Nowakowska Marianna (18); Oktabowicz Jadwiga (21); Osiński Mikołaj (20); Paluch Walenty (1); Paprocki Jan (9); Pękacki Piotr (10); Pękacki Walery Jan (15); Piekarz Małgorzata (7); Piotrowska Katarzyna (30); Piwowarski Szczepan (16); Podgrodzka Katarzyna (31); Poniewierka Karol (31); Pośnik Antonina (18); Pośnik Feliksa (14); Puc Józef (27); Rogowska Ludwika (24); Rogowski Jan (24); Roścak Jadwiga (12); Ruszkowski Władysław (29); Rutyna Marianna (21); Rzeczkowska Józefa (15); Rzeczkowska Klara (28); Rzeczkowska Marianna (2, 20); Rzeczkowski Józef (33); Serbek Walenty (24); Sikorski Adam (26); Skrzypczyńska Katarzyna (14); Słoniewska Marianna (20); Sobkiewicz Ludwik (10); Sochanek Stanisław (33); Stasiowski Tomasz (27); Stolarska Anna (19); Stolarska Katarzyna (13); Stolarski Jan (9); Strzelczyk Zofia (25); Szczęsny Jan (5); Tomaszewska Katarzyna (1); Wardzyńska Anna (10); Wieteska Marianna (6); Więckowski Stanisław (2); Wlazło Antonina (8); Wlazło Marianna (4); Wojciechowska Marianna (13); Woźny Antoni (25); Zagórski Marcin (27); Zapalski Konstanty (5); Zieliński Franciszek (12); Zieliński Walenty (14); Ziółek Jan (34); Zwierzchowska Jadwiga (31); Zwierzchowska Katarzyna (12); Zwierzchowski Konstanty (22); Żardecki Walenty (1); Żarłok Ewa (19); Żarłowska Scholastyka (24)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol., ros.; s. 36; 28 cm x 42 cm; ; 50; alfabetyczne skorowidze urodzonych, zaślubionych i zmarłych.; ; ; ; całkowicie; GR - 5
Inwentarz: 58/124/0/050
tytuł i daty: [Duplikaty aktów Stanu Cywilnego wyznania rzymsko-katolickiego parafii Białobrzegi 1871 r.]; 1870-1872
hasła indeksu: Albinowska Marianna Salomea (17); Ambroziewicz Stanisław (34); Biernacka Apolonia (6); Błaszczyk Paweł (37); Błaszczyk Rozalia (45); Błesznowski Jan (11); Bogusz Eleonora (35); Brodziak Adam (12); Brodziak Józef (16); Bułkowski Józef (16); Chrzanowska Waleria (6); Czapińska Julianna (49); Dzięciołowska Feliksa Michalina (13); Fąfara Walenty (2); Fołtyn Józef (46); Gałecka Marianna (50); Głowacka Aniela (47); Głowacka Anna (9); Grodecki Adam (31); Grodecki Aleksander (35); Grodecki Józef (4); Grodecki Walery (18); Grodecki Wincenty (1); Gruszczyńska Wiktoria (19); Grzejscak Rocha (11); Gutkiewicz Anna (47); Gutkiewicz Apolonia (3); Gutkiewicz Józef (13); Gutkiewicz Karol (4); Gutkiewicz Piotr (32); Idziok Marianna (45); Jarosińska Marianna (37); Jarząbek Jan (12); Jarząbek Walenty (35); Jasiorowska Antonina (31); Jasiorowska Katarzyna (36); Jaworski Wincenty (32); Justyński Jan (49); Kacprzak Józefa (49); Kacprzak Marianna (15); Kaczor Bronisława (43); Kazmierski Jan (3); Kosobudzka Katarzyna (5); Kozłowska Kazimiera Eleonora (5); Kusiński Jan (1); Laskowski Wawrzyniec (33); Lisiowski Jan (18); Machajski Marcin (16); Machajski Stanuisław (44); Magdaliński Jan (51); Majkowska Marianna (7); Miller Eleonora (33); Mirkowski Jan (9); Mroziewicz Antonina Józefa (10); Mroziewicz Róża (50); Nowicki Roman (11); Olszewska Julianna (8); Paprocka Antonina (32); Paprocka Rozalia (49); Pękacki Piotr (48); Pękacki Tomasz (2); Piekarska Marianna (46); Piotrowska Franciszka (33); Polesiński Stanisław (5); Poniewierka Józef (4); Pośnik Antoni (44); Puc Katarzyna (44); Puc Walenty (36); Rogoliński Leon (44); Rzeczkowska Józefa (49); Rzeczkowski Jan (36); Rzycki Walenty (17); Sakowska Antonina (8); Sikorska Paulina (32); Skrzypek Elżbieta (45); Sokołowska Julia (8); Stasiowska Jadwiga (45); Stasiowski Jakub (10); Staszewska Dorota (61); Stępień Antonina (7); Stolarski Jan (48); Strzelczyk Walenty (1); Sulik Władysław (12); Szczepaniak Walenty (34); Szymanowski Feliks (13, 50); Śledziewski Adam (46); Śledziewski Henryk Walenty (3); Tomaszkiewicz Ludwika (34); Trojanowska Ludwika (18); Trojanowski Józef Wincenty (2); Trojanowski Klemens (33); Trojanowski Stanisław (43); Trześniowski Michał (48); Trzosiński Jan (43); Urynek Katarzyna (48); Wajchert Maria Zofia (10); Wardzyński Adam (17); Wasielewska Małgorzata (7); Wesołowska Bronisława (15); Wieteska Katarzyna (14); Winciewicz Jan (14); Wolniak Marianna (14); Wrzos Katarzyna (35); Zawisza Karolina (6); Zawłodzka Weronika (47); Zielińska Ewa (36); Zielińska Helena (31); Zieliński Adam (46); Zieliński Franciszek (43); Zimnowłodzki Jan (31); Ziółek Marianna (34); Żmigrodzki Władysław (9)
opis: dokumentacja aktowa; ; ; księga; stan dobry; ; ; rękopis; pol., ros.; s. 39; 28 cm x 41,5 cm; ; ; skorowidze urodzonych, zaślubionych i zmarłych.; ; ; ; całkowicie; GR - 6
Znalezionych jednostek archiwalnych: 86
1 - 50 z 86
Newsletter NDAP